Фейкові новини від фейкових ГО

ПОЛТАВА
02.02.2018, 09:29

Численні публікації, на правах реклами, які з’являються щоденно у інформаційному просторі, змусили нас більш детально проаналізувати статус осіб, які їх розміщують, та їх мету.

ГО «Полтава автомобільна», на правах реклами, розміщує на «Полтавщині» фейкові матеріали, які паплюжать діяльність САДу у Полтавській області.

Проаналізувавши інформацію, ми вирішили ознайомитись із так званим «ГО Полтава Автомобільна» та мотивами, що змусили їх стати на захист бездіяльності посадових осіб Полтавської ОДА, та «скинути усіх собак» на САД у Полтавській області шляхом розміщення статей на правах реклами у полтавських ЗМІ.

Читайте більше: Дві біди: дураки і дороги

Нагадаємо, що 22 січня, інтернет-видання «Полтавщина» опублікувало статтю «Нанотехнології на озброєнні служби автомобільних доріг у Полтавській області»  на правах реклами. У ній йшлося про бездіяльність останніх. Замовником стало так зване «ГО Полтава Автомобільна».

__________________________________________________________________________

Перше на що варто було звернути увагу – «справжність», а точніше сказати фейковість ГО.

В єдиному реєстрі громадських об’єднань та на сайті Міністерства юстиції повністю відсутня інформація про ГО «Полтава Автомобільна».

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Ідентичну "новину" в той же день розміщено на сайті ГО «Громадське об’єднання Полтава»головою якого є Кашпіровський Микола Анатолійович.

За дивним збігом обставин пан Кашпіровський Микола Анатолійович був співробітником апарату Полтавської обласної ради і виконував обов’язки консультанта відділу з юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Цілком зрозуміло, що метою компанії з дискредитації голови САДу у Полтавській області є намагання усунути керівника з посади, призначивши на його місце лояльну, до голови ОДА та обласної ради, людину.

А десятки призначень бездарних керівників комунальних підприємств обласної ради, начальників департаментів Полтавської ОДА вказують на очевидне: призначають або фейкових інвалідів, або родичів фейкових інвалідів, або явних розкрадачів державної та комунальної власності.

Читайте більше: Фейкові invalid у кріслах Полтавської ОДА та інших держустанов , ЦРУ. Для чого полтавські чиновники стають "інвалідами": резонансне розслідування

І у випадку зі Службою Автомобільних Доріг сума зазіхань Головка, Біленького, та їх компанії обчислюється мільярдами гривень на будівництво та ремонт автошляхів у Полтавській області.

А те, що продажні ЗМІ публікують, на правах реклами, замовну джинсу, уже нікого не дивує.

Тільки звідки у держслужбовця обласної ради кошти на рекламу, та як цю рекламу, без реквізитів юридичної особи, розміщують ЗМІ?

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54