Філіппіни розірвали угоду про військову співпрацю зі США

СВІТ
11.02.2020, 13:00
Родріґо-Роа Дутерте
Родріґо-Роа Дутерте

Філіппінський президент закликав міністра закордонних справ країни повідомити США про розірвання двосторонньої угоди в оборонній сфері.

Відповідну заяву Родріґо-Роа Дутерте вранці 11 лютого оприлюднило британське видання "The Guardian".

Президент Філіппін, який відкрито не схвалював військовий союз двох країн, прийняв таке рішення після скасування американським урядом візи для свого бізнес-партнера і сенатора Рональда-Марапона дела Рози.

«Ми прийняли рішення, що настав час, аби Філіппіни покладалися тільки на себе. Ми будемо зміцнювати нашу власну оборону і не покладатися ні на яку іншу країну», — заявив речник президента на брифінгу, цитуючи Родріґо-Роа Дутерте.

Читайте також:
Світ
Духовний лідер послідовників буддизму Хамбо Лама (у миру Дамба Аюшеєв) вкотре публічно підтримав геноцидну війну проти України.
19 квітня, 20:25
Світ
Чим глибше російська агресивна машина загрузає в українському ґрунті, тим болючіше буде руйнація федерації, яка потягне за собою і КНР.
04 березня, 22:07
Життя
Мешканці країни вранішнього Сонця завжди дивували світ своєю життєвою філософією, яка досі непідвладна представникам західної цивілізації.
13 лютого, 20:28
Світ
Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.
07 лютого, 16:48
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24