Фонд держмайна другий рік не може забрати у росіян бомбосховище у Полтаві

ПОЛТАВА
13.11.2014, 10:49
Фонд держмайна другий рік не може забрати у росіян бомбосховище у Полтаві

Полтавське відділення Фонду держмайна вже другий рік добивається повернення у державну власність бомбосховища у Полтаві по вул. Гайового, 30. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 4 листопада.

Про це повідомили на сайті видання «Наші гроші».

У 1990-х роках було приватизоване майно Полтавського тепловозоремонтного заводу. При цьому сховище залишилося в державній власності.

У 2005 році виконком Ленінської райради у Полтаві видав заводу свідоцтво про право власності на промислові будівлі, у тому числі на сховище площею 912,8 квадратних метрів.

У березні 2013 року місцева прокуратура звернулася до суду з вимогою скасувати це свідоцтво і визнати право власності на сховище за Фондом держмайна.

Справа розглядалася судами неодноразово. Останній раз апеляційний суд визнав сховище державною власністю. Та Вищий госпсуд відправив справу на новий розгляд.

ВГСУ погодився із висновками апеляційного суду, що бомбосховище належить до об’єктів загальнодержавного значення, що не підлягають приватизації.

При цьому ВГСУ звертає увагу на те, що завод отримав свідоцтво про право власності загалом на 86 споруд, 85 з яких належать йому. Більше того, ці 85 будівель завод у 2005 році передав в іпотеку «УкрСиббанку», який у 2013 році переуступив право вимоги за договором іпотеки донецькому ТОВ «Європа-Факторинг».

Власником понад 77% акцій ПАТ «Тепловозоремонтний завод» є ТОВ «Представництво Полтавського Тепловозоремонтного заводу» (Росія).

Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36