Фонд держмайна другий рік не може забрати у росіян бомбосховище у Полтаві

ПОЛТАВА
13.11.2014, 10:49
Фонд держмайна другий рік не може забрати у росіян бомбосховище у Полтаві

Полтавське відділення Фонду держмайна вже другий рік добивається повернення у державну власність бомбосховища у Полтаві по вул. Гайового, 30. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 4 листопада.

Про це повідомили на сайті видання «Наші гроші».

У 1990-х роках було приватизоване майно Полтавського тепловозоремонтного заводу. При цьому сховище залишилося в державній власності.

У 2005 році виконком Ленінської райради у Полтаві видав заводу свідоцтво про право власності на промислові будівлі, у тому числі на сховище площею 912,8 квадратних метрів.

У березні 2013 року місцева прокуратура звернулася до суду з вимогою скасувати це свідоцтво і визнати право власності на сховище за Фондом держмайна.

Справа розглядалася судами неодноразово. Останній раз апеляційний суд визнав сховище державною власністю. Та Вищий госпсуд відправив справу на новий розгляд.

ВГСУ погодився із висновками апеляційного суду, що бомбосховище належить до об’єктів загальнодержавного значення, що не підлягають приватизації.

При цьому ВГСУ звертає увагу на те, що завод отримав свідоцтво про право власності загалом на 86 споруд, 85 з яких належать йому. Більше того, ці 85 будівель завод у 2005 році передав в іпотеку «УкрСиббанку», який у 2013 році переуступив право вимоги за договором іпотеки донецькому ТОВ «Європа-Факторинг».

Власником понад 77% акцій ПАТ «Тепловозоремонтний завод» є ТОВ «Представництво Полтавського Тепловозоремонтного заводу» (Росія).

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05