Франція та Німеччина постачали зброю московії, ухиляючись від санкції ЄС, введених у 2014 році

СВІТ
23.04.2022, 14:47
Франція та Німеччина постачали зброю московії, ухиляючись від санкції ЄС, введених у 2014 році

Десять країн ЄС продавали зброю та товари подвійного призначення до московії, попри санкції

Франція та Німеччина експортували до московії зброю на сотні мільйонів фунтів стерлінгів, уникаючи санкцій ЄС, запроваджених після анексії Криму у 2014 році, повідомляє The Times.

Команда журналістів Investigate Europe, що працюють на всьому континенті, повідомила, що десять держав-членів продали Москві військової техніки на суму 346 мільйонів євро, частина якої могла бути використана в Україні після анексії. Більшість зброї та товарів подвійного призначення приїхала з Франції, Німеччини та Італії.


Президент Макрон сказав, що планує відновити свої дзвінки до президента Путіна, попри розкриття звірств російських військ у Бучі та інших містах України. Макрон сказав, що залишається життєво важливим зберегти канал відкритим.

«Навіть якщо це просто отримати доступ до Маріуполя з гуманітарних міркувань, я думаю, ми не повинні здаватися», – сказав він.

"Якщо це може врятувати кілька життів або покращити ситуацію, це потрібно зробити", - сказав він радіо France Inter.

Цього тижня Макрон заявив, що перервав свій регулярний діалог з Путіним, який включав 18 телефонних і відеорозмов і п’ять годин розмов у Кремлі за останні чотири місяці.

«Після масових вбивств, які ми виявили, війна прийняла інший оборот, тому з тих пір я більше не говорив з ним безпосередньо, але я не виключаю цього», – сказав він.

Президент Макрон виступає за відновлення переговорів з Кремлем, заявляючи, що Китай буде диктувати умови остаточного припинення вогню в Україні, якщо лідери Європи не відновлять переговори.

Читайте також:
Політика
путіну краще не випробовувати терпіння президента США. Китаю, Індії та Бразилії слід відмовитися від дешевої російської нафти.
10:33
Війна
У Стамбулі 23 або 24 липня може відбутися новий раунд перемовин російської та української делегацій.
08:23
Політика
В адміністрації президента США посилюються прихильники угод із Китаєм.
вчора, 21:03
Світ
Очікується, що у 2026 році буде ухвалено основний закон Нової Каледонії, який визначить принципи організації влади на острові.
13 липня, 17:28
Політика
Дороги, кордони, мир: чого чекати від переговорів у Абу-Дабі.
10 липня, 13:12
Політика
Президент Ірану Масуд Пезешкіан оголосив про призупинення співпраці з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ).
02 липня, 11:49