Франція заборонила Ізраїлю брати участь у виставці Eurosatory

СВІТ
01 червня, 09:05
Франція заборонила Ізраїлю брати участь у виставці Eurosatory

Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.

Через терористичні атаки Ізраїлю в Газі Франція заборонила ізраїльським оборонним компаніям брати участь в Eurosatory – одній з найбільших у світі виставок озброєнь.

«Ситуація не дозволяє вітати ізраїльські компанії на французькій виставці в той час, коли президент Франції [Еммануель Макрон] закликає припинити ізраїльські операції в Рафаху», — цитує POLITICO заяву офіційного представника міністерства збройних сил Франції.

У міністерстві нагадали про зроблені президентом Франції заяви  щодо термінового припинення вогню для забезпечення захисту народу Гази, звільнення всіх заручників та повного доступу для гуманітарної допомоги.

Рішення Парижа щодо заборони ізраїльським компаніям брати участь у Eurosatory є одним із найбільш конкретних кроків, зроблених Францією, щоб продемонструвати несхвалення війни прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху проти прибережного анклаву.

Захід відбудеться з 17 по 21 червня у Вільпенті, що в паризькому регіоні.

У 2022 році понад 1700 експонентів прибули з 62 різних країн, у тому числі 62% – з-за меж Франції. Цього року для участі у Eurosatory зареєструвалися близько 2000 компаній, включаючи 74 з Ізраїлю.

Для оборонних компаній виставка є можливістю продемонструвати свої останні інновації та прокласти шлях до нових контрактів. Заборона неминуче поставить ізраїльських оборонних підрядників у невигідне становище порівняно з конкурентами, зокрема з Франції.

Міністерство оборони Франції кілька тижнів тому вже почало ускладнювати реєстрацію ізраїльських компаній, висуваючи вимоги, щоб зброя, яка демонструється під час виставки, отримувала ліцензію на імпорт, надану заздалегідь французькою владою.

Раніше цього тижня лідери ЄС, включаючи Макрона, засудили повітряну атаку терористичного режиму Сатаньяху на табір біженців у Рафаху, в результаті якої загинули щонайменше 46 палестинців.

Франція заборонила Ізраїлю брати участь у виставці Eurosatory_1

Читайте також:
Війна
Британське національне агентство по боротьбі зі злочинністю хоче конфіскувати 1,1 млн британських фунтів стерлінгів ($1,4 млн) у Петра Авена
05 липня, 16:35
Війна
А доходи російських компаній впали на третину
03 липня, 10:28
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Політика
Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.
31 травня, 14:52
Економіка
Ресурсна федерація московії все ще набиває державний бюджет доходами від продажу вуглеводні. Проте це не триватиме вічно.
14 травня, 20:47