Created with Sketch.

ФСБ versus ГРУ – на кону державність РФ

26.08.2022, 08:18
Фото: Kavkaz Center

Силові банди ресурсної федерації московії готуються до взаємних "зачисток" на тлі колосального провалу "спецоперації" Кремля в Україні.

Наприкінці піврічного "ювілею" повномасштабного агресивного воєнного вторгнення росії до сусідньої суверенної держави серед виконавців волі путінського режиму активізувалися пошуки винних у фіаско і великих втратах на полі бою.

Як з'ясували наші колеги з незалежного видання "Важные истории", Федеральна служба безпеки збирає відомості про помилки та прорахунки російської окупаційно-терористичної армії на українській землі, починаючи з 24 лютого поточного року.

Крім того, ґебістів під проводом Алєксандра Бортнікова (тобто, головного соратника Ніколая Патрушева – прим. ред.) цікавлять випадки корупції серед вищого керівництва генерального штабу та міністерстві оборони РФ.

За словами одного з неназваних службовців ФСБ, матеріалів на підлеглих Сєргєя Шойгу і Валєрія Гєрасімова зібрали на десятки гучних кримінальних справ, проте їхній розгляд гальмують, аби не впливати негативно на і так низький моральний дух збройних сил.

Чинний міністр нападу і війни московії залишається на своїй посаді лише з однієї причини – особисто Владімір Путін не бажає у кризовий період різко змінювати голову оборонного відомства.

В очікуванні "чисток" подібно сталінських у своїх лавах, акції проти ФСБ у відповідь готує Головне управління Генштабу МО РФ (так зване ГРУ – прим. ред.), де активно вишукують зрадників серед чекістів.

Зокрема, військовиків цікавлять докази провалів 5-ї служби ФСБ, яка відповідає за шпигунську роботу в Україні – ФСБ і Генштаб МО РФ активно перекладають провину один на одного за помилкове інформування Путіна про ситуацію у сусідній країні напередодні 24 лютого.

В уряді ресурсної федерації вже відбулися перші гучні відставки: так, у липні посаду залишив віцепрем'єр Юрій Борісов, який цікавий насамперед тим, що відповідав за оборонно-промисловий комплекс і держоборонзамовлення, на яке Росія витратила 20 трильйонів рублів за останні 10 років.

На тлі щурячої гризні силовиків із розвідниками на московії різко посилилася шпигунофобія – цапів-відбувайлів шукають скрізь.

Так, у липні-серпні серія арештів відбулася у низці російських вишах, а за звинуваченням у державній зраді та шпигунстві на користь (!) комуністичного Китаю заарештували наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення Російської академії наук Анатолія Маслова.

Подібна доля чекала і на дослідника з Новосибірська Дмітрія Колкера, який обіймав посаду завідувача лабораторії квантових оптичних технологій місцевого державного університету; за версією спецслужб, науковець нібито міг бути китайським шпигуном та надати на запит Пекіну "якусь секретну інформацію".

Знаково, що 54-річний фаховий фізик Дмітрій Колкер мав четверту стадію раку підшлункової залози, а тому, не витримавши допитів і тортур ґебні, раптово помер у московській лікарні через кілька днів після затримання, а міг отримати кілька років ув'язнення десь на Колимі.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", кремлівський бункерний щур не довіряє українським колаборантам і донецьким сепаратистам, тому віддав Приазов'я на відкуп кадировцям.

Читайте також
На Курщині, імовірно, ліквідовано російського генерала, - ЗМІ
Війна
Гебіст Патрушев став новим господарем російської Арктики
Політика
Естонська митниця взялася за порушників санкцій
Світ
На Курській АЕС поставили на охорону жінок
Війна
На росії помер брат радника голови офісу президента Володимир Подоляк
Війна
Новий міністр війни РФ Бєлоусов готується до ротації 300 тисяч окупантів
Війна