G7 обговорюють можливість притягти путіна до відповідальності за війну в Україні

СВІТ
07.04.2022, 13:43
G7 обговорюють можливість притягти путіна до відповідальності за війну в Україні

Дмитро Кулеба закликав всіх, хто має сумніви щодо доцільності застосування санкцій щодо московії, відвідати Бучу

Міністри закордонних справ країн G7 сьогодні збираються у Брюсселі для обговорення питання про притягнення московитського диктатора володимира путіна до відповідальності за війну в Україні. Про це йдеться у заяві Державного департаменту США опублікованій у Twitter.

“Сьогодні у Брюсселі міністри закордонних справ G7 об'єдналися проти неспровокованої жорстокої війни Кремля проти України. "Група семи" підтримує героїчний народ України”, – зазначено у повідомленні Держдепу США.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що очільники дипломатій “Групи семи” прагнуть "притягнути до відповідальності президента путіна за його неспровоковану війну і гарантувати, що він зазнає стратегічної поразки у війні з Україною".

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав всіх, хто має сумніви щодо доцільності застосування тих чи інших санкцій щодо московії, відвідати українську Бучу.

Читайте також:
Війна
Президент Азербайджану Ільхам Алієв засудив «навмисні, таргетовані авіаудари росії» по нафтобазі азербайджанської компанії SOCAR.
вчора, 21:34
Політика
Отримавши українські надра, сіоністи припиняють фінансування війни.
вчора, 18:13
Політика
У Києві є побоювання, що відмова від угоди, запропонованої Трампом, може призвести до припинення підтримки США.
вчора, 15:05
Світ
«Стане кладовищем для найманців Трампа».
09 серпня, 22:05
Політика
Заяви Зеленського можуть роздратувати Трампа, для якого мирна угода між Україною та рф є однією з ключових цілей зовнішньої політики.
09 серпня, 11:33
Політика
5 серпня Дональд Трамп запровадив для Швейцарії рекордні 39% мита після невдалої телефонної розмови з президенткою країни.
07 серпня, 19:22