Ґаджети-вбивці у руках «обраних» терористів загрожують людству
Сіоністи спромоглися залізти у технічні засоби свого противника. Постраждали тисячі ліванців, а не лише бойовики з угруповання «Гізболла».
Американська філія Ізраїлю на березі Потомаку в особі Пентаґону і Державного департаменту поспішно спростували свою причетність до великого нападу. Натомість командування ЦАХАЛ підтвердило, що це воно влаштувало терористичний акт у Лівані.
У різних регіонах цієї арабської країни сталися вибухи радіопристроїв, унаслідок детонації пейджерів, рацій, телефонів, планшетів, ноутбуків і навіть мотоскутерів, загинуло щонайменше 20 осіб та постраждали понад 450 людей. У деяких будинках і транспортних засобах Бейрута спалахнули пожежі.
Експерти із правозахисниками вважають, що дії Ізраїлю мають бути кваліфіковані як державний тероризм, але ніхто (ні ООН, ані ЄС із НАТО) не засудив агресію. Тільки очільник європейської дипломатії Жозеф Боррель висловив жаль, що єврейський «напад провокує неконтрольовану ескалацію у регіоні».
Як вдалося з'ясувати, у Лівані існує пейджингова компанія, котра продає ці пристрої звичайним споживачам; жодного спеціального замовлення керівництво «Гізболли» не робило. Відповідно, серед постраждалих велика кількість цивільних осіб, включно із дітьми.
Без перебільшення, сіоністи атакували звичайних користувачів, прикрившись ідеологією бороти з ісламським тероризмом. Громадянське населення, поліціянти, лікарі, пожежники — люди, які використовують пейджери для роботи, бо інші комунікаційна техніка задорога для них.
За попередніми даними, у пейджери було вмонтовано вибухівку, яку неможливо визначити за допомогою звичайних детекторів. На думку експертів, теракт, організований Ізраїлем, матиме довготривалі наслідки.
Мова про речовину PETN (білий порошок кристалічного вигляду пентаерітриттетранітрат) і підірвала її, віддалено підвищивши температуру до достатнього рівня для детонації. Це одна із найпотужніших вибухових речовин, відомих у світі, яка чутлива до тепла та тертя, і це може пояснити механізм детонації.
Водночас цей типі вибухівки, що наразі використовується Моссадом, не визначаться детекторами служб безпеки аеропорту. Тепер Ліван або інші зацікавлені країни можуть синтезувати подібну вибухівку, яку можна пронести на борт літака, загрожуючи великою проблемою всьому людству.
За заявами командування ЦАХАЛ, теракт був спрямований проти членів «Гізболли», проте, судячи з численних свідчень, серед постраждалих чимало цивільних осіб. Потерпілим відірвало пальці, кисті, пробило животи та статеві органи, на вулицях пролито багато крові.
Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Угорщина причетна до масового збою пейджерів у Лівані. Фірма «BAC» у Будапешті розробила модель AR-924, яку використовує угруповання «Гізболла» і режим Башара аль-Асада.