Німецькі журналісти не лякають, а попереджують європейців про реальну загрозу зі Сходу. Те саме раніше постійно робив і «Останній Бастіон».
Так, за повідомленням видання Bild, ресурсна федерація московії може напасти на об'єднану Європу вже за рік, тобто наприкінці 2024-го. Посилаючись на власне джерело у розвідувальній службі, наші західні колеги стверджують, що агресор завдасть удару тоді, коли «США перебуватимуть без лідера».
Фактично, мається на увазі короткочасний період (рівно у 2 місяці — прим. ред.) передачі влади попереднім президентом новообраному. У цей час коли Америка займатиметься виключно внутрішніми проблемами, європейські союзники по НАТО можуть опинитися сам на сам із росією.
Газетярі Bild переконані, що саме тоді США не зможуть вчасно й оперативно прийти на допомогу країнам-учасницям ЄС, особливо тим, які перебувають на Східному фланзі. Вочевидь під ударом Москви опиняться малі республіки Балтії та Польща з Фінляндією.
За словами співробітника розвідки ФРН, «російський режим сподівається, що колишній президент Дональд Трамп знову опиниться у Білому домі, оскільки за нього може статися все, що завгодно». Хоча оголошувати наперед невідомі результати виборів-2024 у США — невдячна справа.
Раніше німецький міністр оборони Борис Пісторіус заявив в інтерв'ю впливовому тижневику Die Welt am Sonntag, що його країні необхідно мати найкращу підготовку: «Зараз у нас є десь приблизно 5-8 років, щоби встигнути вишколити армію. За цей час ми повинні надолужити втрачене — як у збройних силах та у промисловості, так і всередині нашого суспільства».
Крім того, стало відомо, що Німеччина має намір до 2027 року передислокувати до Литви 4 тисячі солдатів Бундесверу. Вперше в історії ФРН на постійній основі буде розміщена ціла бригада на східному фланзі НАТО — поряд із російсько-білоруським кордоном, де вже чигає небезпека.
Міністр Пісторіус також закликає відновити обов'язковий військовий призов у Німеччині за прикладом Фінляндії, котра за минулі 10 років активно вишколює власне вояцтво. Фіни пам'ятають і добре знають, на щó здатен наш спільний східний сусід.
Голова Управління національної безпеки Польщі Яцек Сєвєра також не оминув увагою російську загрозу. Слідом за німецьким колегою урядовець заявив, що держави-учасниці НАТО на Східному фланзі повинні протягом 3-х наступних років підготуватися до можливої конфронтації із РФ.
Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що мантра «підтримувати Україну стільки, скільки треба», поширена західними політиками, це — самозаспокоєння. Стратегія на майбутнє відсутня, причому як у Києва, так і у Брюсселя з Вашинґтоном.