Генерал-лейтенант Сергій Наєв написав першу з часу повномасштабного вторгнення статтю

Опінії
22.11.2023, 18:06
Генерал-лейтенант Сергій Наєв написав першу з часу повномасштабного вторгнення статтю

Він відкрив завісу на причини провальної неготовності до інвазії.

Блогер

Перше.

— «Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали». (©)

Ось так. Буданов розповідає, як: 

—«23 числа, приблизно, здається, о 14:30, ми чітко отримали інформацію, що о четвертій ранку буде початок і як саме. Це було доведено до першої особи держави».

А от генерал Наєв каже, що жодного документа про конкретну дату наступу не отримав.

Тобто глава ЦРУ Бернс передав Зеленському інформацію про плани нападу рф:

— (16 січня Зеленському) «Була розкрита певна кількість деталей, наприклад, російські наміри захопити аеродром на північному заході від Києва під назвою Гостомель і використати його як платформу для висадки повітряно-десантних сил, а також щоб пришвидшити захоплення Києва».

І навіть дружина Буданова це підтверджує:

— Чоловік увечері 23 лютого сказав мені, що о 5.00 почнеться повномасштабне вторгнення. Ми зібралися і поїхали до нього на роботу, і з того часу ми перебуваємо не вдома.

Але Зеленський отриману від ГУР і ЦРУ розвідувальну інформацію від генералів приховав.

Однією цією дією Зеленський вчинив злочин — його злочинна бездіяльність є прямою причиною неготовності країни до війни.
Слова Сергія Наєва підтверджує командир 4-ї бригади НГУ полковник Артем Іллюхін:

— «Даних про підготовку удару на Гостомель у командування 4-ї бригади на той час не було» (©). 

Але ідемо далі.

Приховавши від військового керівництва дані ЦРУ і ГУР Зеленський ввечері 23 лютого 2022 присипляє всім пильність:

- «Причин для вашої безсонної ночі немає» (©).

Сказавши це, Зеленський лягає спати.

Друге.

Натомість генерал Наєв повідомляє наступне: розхолоджуючого базікання клоуна він не послухав, спати не ліг, довірився своїй «чуйці» і дав наказ командувачам всім разом почати безсонну ніч:  

— «Начальник моєї розвідки підтвердив імовірність загострення, а мої внутрішні відчуття підказали мені, що вторгнення може статися саме 24 числа. Тому я одразу викликав всіх сімох командувачів угруповань і наказав їм до 4 години ранку 24 лютого привести війська у готовність до відбиття агресії.

О 2 годині ночі, за кілька годин до початку повномасштабної війни, я прибув до центру управління, де вже зібралися начальники всіх центрів та відділів, і наказав їм всім зайняти свої робочі місця та бути готовими до бойового управління. А за кілька годин стало зрозуміло, що це передбачення було вірним».

В нашій країні, крім ідіотів, є багато дорослих і відповідальних людей. Саме тому, що вони не послухали розхолоджуючого базікання президента, і навіть діяли йому всупереч, ми уникнули смерти.


І третій момент.

Оперативне розгортання військ генерал Наєв провів за власною ініціятивою. Тільки завдяки цьому перший раптовий удар ворога не став нищівним:

— «Для реагування на загрозу вторгнення противника, про яку вже говорили відкрито, я ще 23 лютого дав письмове розпорядження всім командирам угруповань провести оперативне розгортання та вивести частини і підрозділи у райони бойового призначення. Після цього у визначених районах було проведено розгортання загальновійськових бригад, згодом – систем розвідувального, оперативного, логістичного, медичного забезпечення. Надалі це стало підґрунтям для дій Сил оборони України по відбиттю збройної агресії рф.

Якби ми цього не виконали, війну ми б зустріли в казармах і на полігонах».

Данілови-Зеленські розповідають, як «готувалися», нап'яливши чорну форму. Але не чорна форма нас врятувала, а те, що цих дурнів не послухалися ті, хто виконували їх накази.

Та Зеленський приховавши від генерала Наєва точні розвіддані і не надавши завчасних вказівок, заганяє генерала в умови точно, як розвідника Сестриваковського, який без наказу намагався підірвати міст з Криму, але вже бігав між розривами ворожих мін і не зміг. Генерал Наєв без наказу почав діяти і виводити війська на рубежі, але зробити це не встигає. 59-а бригада, перебуваючи на Олешківському полігоні за 80 км від Криму, так і не дійшла до перешийка з Кримом.

—  «Мости треба підривати до підходу противника, а не коли він вже біля них» — генерал Соколов, відповідальний за Південь.
-----------
Катастрофічні наслідки нашої неготовности в перші дні війни — виключно на совісті президента.

В разі загрози вторгнення, будучи законом зобов'язаний діяти відповідним чином, президент України уникає своїх зобов'язань, воєнного стану не вводить. Цим він позбавляє військове керівництво можливости діяти на упередження, заздалегідь підірвати мости, підготувати і зайняти оборонні позиції.

Все це привело до неготовности військ в перші години вторгнення, катастрофічних наслідків, оточення тисяч військових і десятків тисяч смертей.

Але совість у Зеленського не просинається. Після перших тижнів зелена пропаганда оголосила, що винні у всьому військові, які «про*балі»(©).

Ми маємо готову кримінальну справу. Є все для процедури імпічменту і максимального тюремного строку.
 

Читайте також:
Війна
Найєм і Кудрицький віддали мільярдні підряди «на захист енергооб'єктів» росіянам
вчора, 09:03
Війна
На фініші ми отримали закон, який жодним чином не вирішує жодної проблеми мобілізаційного процесу, але додає нам додаткових проблем.
16 квітня, 18:00
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
15 квітня, 18:40
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
13 квітня, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41