"Про#бали" ©

09.05.2022, 15:46
"Про#бали" ©

В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович відповів на питання, чому російським окупантам вдалося швидко захопити Херсон і область.

Про це він сказав у прямому ефірі, відповідаючи на запитання від російського аналітика Марка Фейгіна.

Фейгін запитав, чому "не підготували Херсон, Нову Каховку; не замінували й не підірвали мости".

"Відповідь дуже коротка у тих, хто цією темою займається. Про*бали. Хто, чого і як - будемо розбиратися. У тому числі, розбираються правоохоронні органи. Де некомпетентність, де зрада - це велике питання, там розбираються, обов'язково всім дадуть оцінки. Кадрові, персональні, кримінальні - все на світі", - заявив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

Херсон та більша частина області тривалий час перебувають під російською окупацією. Московитські окупанти періодично заявляють про намір провести там "референдум", а також проводять репресії проти мирного населення.

Водночас жителі міста та області намагаються протистояти російським військовим, всіляко натякаючи, що їм там не раді.

Міський голова Херсона ігор Колихаєв, коментуючи швидку окупацію міста, заявив, що з незрозумілих причин заздалегідь був розмінований не тільки Кримський перешийок, а й низка мостів і Північно-Кримський канал. Окремо він згадав про Антонівський міст, який, на його думку, мав бути підірваний. Через нього, заявляв Колихаєв, ворог перекидав військову техніку рф з окупованого Криму вглиб Херсонської області.

Ігор Колихаєв також заявив, що частина депутатів міськради виїхала до окупації Херсона, а працівників прокуратури, Нацполіції та СБУ у місті 24 лютого вже не було.

З відповіді Арестовича можна зробити висновок, що влада зараз активно намагається призначити винних в окупації півдня України та всіляко намагається запевнити суспільство в тому, що це казус виконавця і Офіс президента немає до цього ніякого стосунку.

Цікаво, а що ще "про#бали" © в Офісі президента ? Маріуполь, Донбас, Київщину, Чернігівщину, Сумщину, Харківщину... кого за це призначать винним ? Хто відповість за тисячі вбитих українців, яких влада не змогла врятувати ?

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05
Війна
Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.
22 травня, 15:24
Війна
Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.
22 травня, 07:10
Війна
Із квітня 2024 року окупанти захопили більше території, ніж Україна звільнила за 3 місяці літнього контрнаступу 2023 року, - WP
18 травня, 12:21
Опінії
Уряд бронює «Glovo», «Visa» і FAVBET Tech. А військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів
16 травня, 16:07