Генпрокуратура порушила справу проти екс-заступника Головного військового прокурора

ПОЛІТИКА
13 лютого, 15:51
Володимир Жербицький
Володимир Жербицький
Фото: youtube.com

На підставі повідомлення у ЗМІ, Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо можливого злочину.

Офіс генпрокурора відкрив справу проти колишнього першого заступника Головного військового прокурора Володимира Жербицького.

Про це повідомляє пресслужба Офісу гепрокурора.

Підставою для цього стало те, що він, можливо, отримував хабар, зазначають у пресслужбі відомства.

«13 лютого 2020 року на підставі повідомлення у засобах масової інформації Офіс генерального прокурора розпочав провадження щодо можливого вчинення колишнім першим заступником Головного військового прокурора злочину. Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за непритягнення осіб до кримінальної відповідальності», – написали у повідомленні.

Інформацію про злочин прокурори дізнались зі ЗМІ.

Найбільш резонансним розслідуванням щодо можливих зловживань Жербицького є стаття у програми «Наші гроші. Львів» У матеріалі журналістів наводились паралелі, щодо розслідування, яке проводив Володимир Жербицький стосовно причетності нардепа Юрія Бойка до оборудок Сергія Курченка зі скрапленим газом, та набуття екс-прокурором у співвласність ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», що раніше належало людям з оточення нардепа.

Офіс Генерального прокурора доручив здійснення досудового розслідування у вказаному провадженні детективам Національного антикорупційного бюро України.

Разом з тим в генпрокуратурі наголошують, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
Дописувачі сторінки Асмана припустили, що скандал розгорівся навколо екс-нардепа Георгія Логвінського, – фігуранта трьох кримінальних справ.
13 лютого, 20:12
Слідчі Офісу Генерального прокурора здійснили обшук у центральному апараті Держлісагентства з метою протидії корупції.
11 лютого, 09:50
Очільником комунального підприємства зацікавилися в СБУ.
10 лютого, 10:24
Відповідно до умов контракту держава мала сплатили за агрегати майже 2,5 мільйона гривень.
05 лютого, 16:56
Крістіна Браіловська переповіла історію цькувань і переслідувань, яких їй довелося зазнати в держслужбі.
04 лютого, 11:36