Генсек ООН готовий іґнорувати геноцид уйґурів в обмін на підтримку КНР

СВІТ
16.06.2021, 07:01
Генсек ООН готовий іґнорувати геноцид уйґурів в обмін на підтримку КНР
Фото: Radio Free Asia

Відомий португальський політик-соціаліст, а нині генеральний секретар ООН Антоніу Ґуттериш уклав негласну угоду з комуністичним Китаєм.

Таку інформацію американському телеканалу "Fox News" повідомила представниця юридичного відділу Управління Верховного комісара ООН із прав людини Емма Рейллі.

За її словами, Ґуттериш планує переобратися на другий термін і підтримка, у тому числі фінансова, китайської делеґації, яка має право вето у Раді Безпеці ООН, важить для нього дуже багато.

«Як мені стало відомо, офіс генсека на прохання КНР передає Пекіну імена дисидентів, які приїжджають до нашого Управління у Швейцарії. Перш за все йдеться про уродженців китайської автономної провінції Сіньцзян — уйґурів. За нашою інформацією, влада КНР здійснює тиск на їхні сім'ї, котрі лишилися вдома і не можуть покинути країну. Ми спантеличені тим, що пан Ґуттериш і його безпосередні підлеглі не вважають нагальним висвітлювати кричущу ситуацію з геноцидом цього народу. Швидше за все, офіс генсека визначив своїм пріоритетом гроші, а не людські життя», — стверджує Емма Рейллі.

Натомість у пресслужбі Антоніу Ґуттериша заявили, що вважають претензії представниці юридичного відділу Управління Верховного комісара ООН із прав людини безпідставними, але все ж погодилися їх детально вивчити.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Пекін вітає "власну стійку позицію" Будапешта щодо санкційної політики Європейського союзу в уйґурському питанні.

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.
04 лютого, 07:48
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,
18 січня, 15:43
Світ
Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".
12 січня, 06:51
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14