Генсек ООН хоче бути гарним для диктаторів, на Україну йому байдуже

ПОЛІТИКА
13.09.2023, 19:15
Генсек ООН хоче бути гарним для диктаторів, на Україну йому байдуже
Фото: Anadolu Ajansı

Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.

Тимчасовому очільнику Організації Об'єднаних Націй дуже хочеться бути хорошим для всіх (і для бідних країн, і для відвертих диктатур), адже тоді втілюється у життя його неомарксистська логіка.

На цьому, посилаючи на недавню активність Ґутерриша, наполягає вітчизняний політолог і громадський діяч Сергій Таран, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Генсек провів таємні перемовини з міністром закордонних справ держави-агресорки Сєргєєм Лавровим, під час яких РФ вдалося змусити ООН погодитися на кремлівські вимоги: часткове зняття санкцій в обмін на поновлення зернової угоди.

«Фактично, в ООН просто забули для чого створювалася їхня організація, – а саме, що вона створювалася для посилення безпеки у світі. Створення ООН у 1945 році було реакцією на жахи Другої світової війни та на недолугу політику Ліги Націй – попередника ООН, – яка не змогла ні попередити, ні зупинити Другу світову війну.

Саме міжнародна безпека завжди була головною метою діяльності ООН. Але її нинішній головний бюрократ вирішив, що він може займатися всім – у тому числі зерном для бідних країн. При цьому – йти на поступки диктатору, який порушує ту саму міжнародну безпеку, заради якої й створювалася організація! Бо дуже вже хочеться бути хорошим для всіх, – і для численних бідних країн, і для відвертих диктаторів, які лякають світ ядерною катастрофою.

Хоча головний орган ООН, нагадаю, називається Рада безпеки ООН, а не Рада зерна ООН. Організації Об'єднаних Націй давно потрібна реформа, у першу чергу, – зміна тієї самої Ради Безпеки ООН, в якій Росію треба позбавити право вето. Саме на це має спрямовуватися зусилля й оонівських бюрократів, і української дипломатії, і Заходу, і глобального Півдня. Якщо, звісно, всі вони щиро прагнуть зробити світ безпечнішим», – слушно наголосив Сергій Таран.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як уряд США хоче реформувати Радбез ООН, пропонуючи збільшити кількість постійних членів, але без права вето.

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11