Генсек ООН хоче бути гарним для диктаторів, на Україну йому байдуже

ПОЛІТИКА
13 вересня, 19:15
Генсек ООН хоче бути гарним для диктаторів, на Україну йому байдуже
Фото: Anadolu Ajansı

Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.

Тимчасовому очільнику Організації Об'єднаних Націй дуже хочеться бути хорошим для всіх (і для бідних країн, і для відвертих диктатур), адже тоді втілюється у життя його неомарксистська логіка.

На цьому, посилаючи на недавню активність Ґутерриша, наполягає вітчизняний політолог і громадський діяч Сергій Таран, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Генсек провів таємні перемовини з міністром закордонних справ держави-агресорки Сєргєєм Лавровим, під час яких РФ вдалося змусити ООН погодитися на кремлівські вимоги: часткове зняття санкцій в обмін на поновлення зернової угоди.

«Фактично, в ООН просто забули для чого створювалася їхня організація, – а саме, що вона створювалася для посилення безпеки у світі. Створення ООН у 1945 році було реакцією на жахи Другої світової війни та на недолугу політику Ліги Націй – попередника ООН, – яка не змогла ні попередити, ні зупинити Другу світову війну.

Саме міжнародна безпека завжди була головною метою діяльності ООН. Але її нинішній головний бюрократ вирішив, що він може займатися всім – у тому числі зерном для бідних країн. При цьому – йти на поступки диктатору, який порушує ту саму міжнародну безпеку, заради якої й створювалася організація! Бо дуже вже хочеться бути хорошим для всіх, – і для численних бідних країн, і для відвертих диктаторів, які лякають світ ядерною катастрофою.

Хоча головний орган ООН, нагадаю, називається Рада безпеки ООН, а не Рада зерна ООН. Організації Об'єднаних Націй давно потрібна реформа, у першу чергу, – зміна тієї самої Ради Безпеки ООН, в якій Росію треба позбавити право вето. Саме на це має спрямовуватися зусилля й оонівських бюрократів, і української дипломатії, і Заходу, і глобального Півдня. Якщо, звісно, всі вони щиро прагнуть зробити світ безпечнішим», – слушно наголосив Сергій Таран.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як уряд США хоче реформувати Радбез ООН, пропонуючи збільшити кількість постійних членів, але без права вето.

Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.
13 вересня, 20:03
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53
Політика
РФ-Московія все ще зберігає частковий вплив на тих громадян у сусідніх країнах, які тужать за спочилою совєцької та царською імперією.
01 вересня, 21:59