Геометрія розміщення однієї дупи на двох табуретках в принципі неконструктивна

Опінії
21 березня, 09:40
Міротворцю від міротворця
Міротворцю від міротворця
Фото: © T-34-152

табуретки ще постоять, з дупою можливі проблеми, змарніє, як мінімум

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Останніми часами робляться спроби уславлення патріотизму слуг народу. Зарясніли панегірики на честь 55 підписантів антизеленого звернення щодо капітуляції у мінському форматі. Ми вже визвірилися з цього приводу, як і годиться національно зорієнтованому громадянинові. Частіше заходьте на Останній Бастіон, завжди і ви будете в темі. Особливо з огляду на експонентне прискорення озвіріння.

А це ось шеф-редактор Цензор.НЕТ пан Юрій Бутусов підняв нардепа-челядина і президентського радника Geo Leros'а на таку висоту, на якій ще не лежав ні радянський вчитель, ні вчитель з $ 4000 в кишені від відомої балаболки. Деталі про феномен українського націоналіста в середовищі Слуги народу тут, а ми пропонуємо одну-дві опінії навскидку.

Думки політолога Миколи Давидюка,  як правило, суголосні нашим, але погодитися з оцією:  «Там (поміж Слуг -  авт.)  є дійсно ідейні, порядні люди, які вірять у європейське майбутнє України», значить, впритул наблизитись до визнання усього кольорового спектру зеленим і дівчачої можливості бути вагітною місцями. Ні, шановний, тут вже так: або ти слуга, або народ.

Дивіться, передовсім, діагностуємо у пана Ґео когнітивний дисонанс. Термін гарний, щось у ньому є одночасно від пізнього Кафки і чисто місцевого пофігізму, занесеного на терени святої праслов'янської Трипільщини  ординцями-московитами. Ментальні впливи останніх на голову голови підкомітету з питань культурної політики Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради очевидні – так матюкатися як Курехян Геворг Багратович (у списках СН – Geo Leros) не завжди виходить у законодавців цього жанру на чолі з Подерев'янським. Та то таке, спробуйте сьогодні понаправляти українську культуру без похабщини. З вас і прутень Зе сміятиметься.

А що епос, як завше, має рацію, коли радить всідатися на одну табуретку обома півкулями сідничного нерва, не забарився довести швидкий на руку Зе – нашого правдолюба Geo вже немає у списку президентських радників. Сивохо є, щоправда, в іншому списку, а цього немає. Пішов разбойнік.  

Тому ми б в умовах поголовно засліпленої країни не радили радникам радити голому королю накинути на себе хоч би нижнє. Виявиться, що саме радник – голий-голісінький. Сьогодні викрити очевидний ідіотизм короля – не велика заслуга, слабо поміняти підданство?

Читайте також:
Туреччина перетворилася на своєрідний аналог «русского мира».
09:50
Українізацію вишу започаткував Олекса Левитський.
вчора, 12:31
РФ і так тривалий час мозолила очі саудитам своїм втручанням в політику на Близькому Сході.
вчора, 10:10
нове, доволі оригінальне, соціал-нацистське прочитання клятви Гіпократа
вчора, 09:01
ще раз про руський вірус на українську голову
26 березня, 12:57
Наразі можна говорити про проблемність п’яти тендерів.
26 березня, 12:44