герасимов намагається виправдати великі втрати рф

ВІЙНА
25 січня, 10:57
герасимов намагається виправдати великі втрати рф

герасимов послався на історичну роль російського Генерального штабу у керівництві та захисті росії

Начальник Генерального штабу та командувач угрупування російських військ в Україні валерій герасимов продовжує спроби зобразити себе та традиційну структуру військового командування справжніми захисниками росії.

Як повідомляє медіа агенгція Останній Бастіон, про це йдеться у завіті Інституту вивчення війни (ISW).

Історичний момент, який є маніпулятивним і пропагандистським для рф. Нагадаємо, що українці відіграли одну з найбільш впливових ролей на театрі бойових дій другої світової та зазнали величезних втрат
Історичний момент, який є маніпулятивним і пропагандистським для рф. Нагадаємо, що українці відіграли одну з найбільш впливових ролей на театрі бойових дій другої світової та зазнали величезних втрат

У понеділок, 23 січня, герасимов заявив, що президент росії володимир путін схвалив план міністра оборони сергія шойгу щодо розвитку здатності російських збройних сил реагувати на "нові загрози безпеці".

герасимов послався на історичну роль російського Генерального штабу у керівництві та захисті росії під час кількох військових криз, включно із Другою світовою війною, пишуть аналітики.

"Зображення герасимовим війни і зусилля Генерального штабу з активізації діяльності в історичному контексті Великої вітчизняної війни є частиною кампанії з протидії могутності і впливу засновника і куратора ПВК "Вагнера" євгена пригожина, а також голови Чечні рамзана кадирова", - йдеться у звіті.

Він також продовжує спроби путіна переосмислити нинішню боротьбу як спробу, подібну до Великої вітчизняної війни, виправдати необхідність великих втрат і мобілізації з боку росіян.

Читайте також:
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.
17 березня, 19:47
Кримінал
Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.
16 березня, 17:48
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39
Світ
прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова
06 березня, 10:05