Гереги розширюють бізнес, на кону Запорізька область?

07.11.2020, 07:59
Гереги розширюють бізнес, на кону Запорізька область?
Фото: bastion.tv

На Запоріжжі, як гриби після дощу, множаться гіпермаркети "Епіцентр", власниками яких є ексрегіонали Олександр і Галина Гереги.

Так, поки в обласному центрі розпочали споруджувати вже другий гіпермаркет, у Мелітополі готують до відкриття тільки перший.

Про це повідомляють місцеві мешканці у Facebook, які жаліються на те, що свій бізнес соратники Віктора Януковича продовжують вести на території тимчасово окупованого Росією Криму.

Завершення будівництва
Завершення будівництва "Епіцентру" в Мелітополі

Крім того, родині Герег закидають поглинання 19 агрофірм по всій Україні шляхом тиску на підприємців, а також фінансову підтримку держави-агресора.

Адже згідно з інформацією "Радіо Свободи", подружжя олігархів спокійно сплачує податки до скарбниці РФ, маючи крамниці з назвою "Новацентр" в окупованому Криму і Московській області.

У зв'язку з цим деякі жителі Запоріжжя певні, що ні війна, ні пандемія не завадили Олександру і Галині Герегам збільшити свої статки та взятися за розширення власної торговельної мережі.

Читайте також:
Співвласник фінансово-промислового угруповання "Приват" має намір залишити українців без питної води вже найближчим часом.
29 вересня, 12:16
Одним законом Верховна Рада витягнула з кишень держави понад 100 млрд грн і віддала їх олігархам !
15 липня, 09:20
«Бий своїх, аби чужі боялися», — нове гасло ізраїльської поліції, яка взялася за шахрайські схеми оліґарха Ігоря Коломойського.
13 липня, 13:58
3 мільярди рублів — стільки заробили у 2020 році родичі міністра оборони РФ і №1 у передвиборчому списку партії "Єдина Росія" Сєргєя Шойгу.
28 червня, 07:01
Офіційні статки 117 найбагатших осіб РФ на сьогодні сукупно дорівнюють 584 мільярдам доларам США і продовжують зростати.
17 червня, 12:24
Ось чому відновити високий рейтинг головному слузі народу з Банкової не допоможуть ні "відосики", ні гучні заяви про деолігархізацію.
22 квітня, 13:07