"Герої" сучасної України

ПОЛІТИКА
22.11.2021, 16:25
"Герої" сучасної України

Бурба і Баранецький,  реалізувавши спецоперацію по вагнерівцям, могли втратити посади, але стати Героями сучасної України.

Натомість вони, не реалізувавши результати роботи кількох відомств, втратили посади, і не стали героями...

Ніхто не знімає відповідальності з Офісу Президента Зеленського, проте слід розібратися в ситуації, особливо щодо звинувачень Василя Бурби та Руслана Баранецького про перешкоджання їх діяльності під час розслідування, зокрема з боку Андрія Єрмака.

Річ у тім, що згідно зі статтею 13 Закону України "Про службу безпеки України" — "Голова Служби безпеки України має заступників, які призначаються на посади за його поданням та звільняються з посад Президентом України."

Відповідно до статті 1 Закону України "Про службу зовнішньої розвідки України" - "Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, не належить до системи органів виконавчої влади та здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Закону України "Про розвідку".

Відповідно до статті 2 Закону України "Про службу зовнішньої розвідки України" - "Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України."

Завгосп Офіса Президента Андрій Єрмак не призначає та не звільняє Першого заступника голови СБУ Руслана Баранецького та Голову СЗР Василя Бурбу з посад. Це може зробити лише Президент України.

У Андрія Єрмака просто немає для цього повноважень, так само, як і втручатися у перебіг спецоперацій СБУ та СЗР, тож усі виправдовування з боку Василя Бурби виглядають безпідставними. Його та Баранецького звільнили за невиконання покладених обов'язків, от і все...

Більше інформації за цією справою у відеосюжеті

Читайте також:
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
17 травня, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15
Світ
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32