"Герої" сучасної України

ПОЛІТИКА
22 листопада, 16:25
"Герої" сучасної України

Бурба і Баранецький,  реалізувавши спецоперацію по вагнерівцям, могли втратити посади, але стати Героями сучасної України.

Натомість вони, не реалізувавши результати роботи кількох відомств, втратили посади, і не стали героями...

Ніхто не знімає відповідальності з Офісу Президента Зеленського, проте слід розібратися в ситуації, особливо щодо звинувачень Василя Бурби та Руслана Баранецького про перешкоджання їх діяльності під час розслідування, зокрема з боку Андрія Єрмака.

Річ у тім, що згідно зі статтею 13 Закону України "Про службу безпеки України" — "Голова Служби безпеки України має заступників, які призначаються на посади за його поданням та звільняються з посад Президентом України."

Відповідно до статті 1 Закону України "Про службу зовнішньої розвідки України" - "Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, не належить до системи органів виконавчої влади та здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Закону України "Про розвідку".

Відповідно до статті 2 Закону України "Про службу зовнішньої розвідки України" - "Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України."

Завгосп Офіса Президента Андрій Єрмак не призначає та не звільняє Першого заступника голови СБУ Руслана Баранецького та Голову СЗР Василя Бурбу з посад. Це може зробити лише Президент України.

У Андрія Єрмака просто немає для цього повноважень, так само, як і втручатися у перебіг спецоперацій СБУ та СЗР, тож усі виправдовування з боку Василя Бурби виглядають безпідставними. Його та Баранецького звільнили за невиконання покладених обов'язків, от і все...

Більше інформації за цією справою у відеосюжеті

Читайте також:
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44
Хто стоїть за енергетичними схемами ?
23 листопада, 08:21
Ми все ще чекаємо відповідей і гучних відставок. Бо далі може бути пізно для всієї країни.
20 листопада, 15:27
Історія з "вагнерівцями" була забута, як страшний сон.
20 листопада, 10:07