ПОЛТАВА
05.02.2017, 07:49

Завдяки 4 голам команда Сергія Пучкова впевнено обіграла решетилівське «Динамо».

«Гірник-Спорт» 4:1 «Динамо»

Голи: ІНП (№ 20), 6 (1:0), Жарий, 13 (1:1), Дячук, 61 (2:1), ІНП (№ 20), 67 (3:1), ІНП (№ 8 ), 87 (4:1).

«Гірник-Спорт» (1-й тайм): 1. Антон Ситников, 4. ІНП, 20. ІНП, 23. Валерій Курелех, 22. Андрій Сахневич, 9. Дмитро Олійник, 24. Євген Коваленко, 2. Олексій Разуваєв, 10. Олексій Моісеєнко (к), 18. Андрій Шевчук, 7. Вадим Яворський. Головний тренер - Сергій Пучков.

«Гірник-Спорт» (2-й тайм): 32. Микита Крюков (к), 25. ІНП, 8. ІНП, 3. Олександр Голядінец, ІНП, 11. Юрій Павлик, 20.ІНП, 24. Євген Коваленко, 9. Дмитро Олійник, Сергій Дячук, 17. Роман Прутян. Головний тренер - Сергій Пучков.

«Динамо» (Решетилівка) - стартовий склад: 33. Ярослав Швець, 3.Сергій Ягодовский, 19. Максим Ільчиш, 90. Антон Колісниченко, 21. Віталій Городчанин, 7.Олег Краснопьоров (к), 14. Ілля Дитина, 6. Сергій Жарий, 29. Олексій Ротань, 10. Олександр Мелащенко, 17. Майкл Алозі. Головний тренер - Олег Калюжний.

«Гірник-Спорт» розгромно обіграв «Динамо»_1

Відзначимо, що для клубу з Решетилівки в цьому році це була перша гра на великому полі після ряду футзальних баталій на різних турнірах. У складі суперника з перших хвилин діяв відомі футболісти, які пограли на високому рівні в тому числі і в збірній Україні: це капітан команди Олег Краснопьоров (Виступав за «Іллічівець», «Ворсклу» і «Металіст») і Найбільш зоряний гравець решетіловцев, що має досвід гри в Лізі чемпіонів, Олександр Мелащенко (Виступав за «Динамо», «Дніпро», «Ворсклу» і «Кривбас»). Також дуже цікаво було поспостерігати за молодшим братами Руслана Ротаня (Петро вийшов в стартовому складі під тим же 29-м номером, під Яким грає його брат в «Дніпрі», а Олексій, на футболці у якого був 9-й номер, вступив в гру після перерви), братом гравця «Ворскли» Павла Ребенка - Іллі. Цікаво, що у складі решетилівців старого знайомого виявив і тренерський штаб «гірників». Ним виявився Майкл Алозі, який виступав у складі «Севастополя» під керівництвом Сергія Пучкова.

Вже на 5 хвилині перший удар в рамку воріт «Динамо» завдав Євген Коваленко. Наступний його удар голкіпер «Динамо» зумів відбити перед собою, однак на добиванні вдало зіграв гравець, який перебуває на перегляді в «Гірнику-Спорт» – 1:0. Під час взяття воріт, невелике ушкодження отримали як автор голу, так і воротар динамівців Ярослав Швець.

На 11 хвилині «гірники» могли забити другий гол, але замкнутий небезпечний простріл уздовж воріт, Який виконував Дмитро Олійник, нікому не вдалося. а на 13 хвилині рахунок став рівним. після серії помилок гравців оборони «гірників», Сергій Жарій, після пасу Майкла Алозі, завдав прекрасний удар з лінії штрафної – 1:1.

До перерви останнє слово було все ж за «гірниками». На 36 хвилині Дмитро Олійник, зігравши в стінку з ІНП (№ 20), увірвався в штрафну, але зблизившись з воротарем «Динамо», направила м'яч в сітку воріт із зовнішнього боку. На 41-й хвилині з передачі Андрія Сахневича, Андрій Шевчук ударом головою пробив в голкіпер.

«Гірник-Спорт» розгромно обіграв «Динамо»_3

У другому таймі більше змін виявилося в складі «Гірника-Спорт». Традиційно Сергій Пучков переглядав всіх наявних у нього гравців. Як виявилося, друга половина матчу вийшла більш результативною для нашої команди у порівнянні з першою. Відзначимо, що команду на поле вивели новий капітан - голкіпер Микита Крюков, пов'язку якому передав Олексій Моїсеєнко.

Початок другого тайму не був багатим на небезпечні моменти. Боротьба в основному йшла в середині поля, однак частіше атакували гравці «Гірника-Спорт». На 61 хвилині команда Сергія Пучкова скористалася втратою концентрації у гравців оборони «Динамо»: з передачі Дмитра Олійника, який перейшов у другому таймі з лівого на правий фланг, прицільним ударом з 11-метрової позначки свою команду вперед вивели Сергій Дячук – 2:1.

Початок третього голу «гірників» знову було покладено на правому фланзі. Спочатку Юрій Павлик заробив штрафний. Потім навіс зі стандарту виконав ІНП (№ 25), після чого м'яч в ворота головою переправив ІНП № 20, який оформив у цьому матчі дубль. Через хвилину міг відзначитися ІНП № 8, однак, його удар впритул з кута воротарської лінії якимось дивом воротареві «Динамо» все ж вдалося відбити. На 71-й хвилині оформити дубль міг Сергій Дячук, але увійшовши в штрафну, він пробив не сильно і м'яч став легкою здобиччю голкіпера «Динамо».

Найнебезпечніший момент у «Динамо» виник на 85-й хвилині Його упустив Майкл Алозі, який намагався замкнути простріл. Крюков в цей момент зреагував на удар, виконаний з-під захисника у воротарському. Через дві хвилини після цього небезпечного моменту «Гірник-Спорт» організував ще одну гольову атаку, і з передачі Сергія Дячука, ударом в упор, рахунок збільшив гравець, який перебуває на перегляді – 4:1.

«Гірник-Спорт» здобув другу перемогу з великим рахунком у контрольних поєдинках, продемонструвавши швидкісні атаки, що дозволили організувати біля воріт суперника чимало небезпечних моментів. Віддамо належне і «Динамо» з Решетилівки. Його гравці зробили все від себе залежне, щоб матч був цікавим. Зовсім скоро, 7 лютого, динамівці стартують у Кубку Віктора Пожечевського, який пройде на заміській базі ФК «Полтава» в Копилах.

ФК «Гірник-Спорт» свій наступний матч проведе в середу, 8 лютого. Суперником команди Сергія Пучкова стане молодіжна команда ФК «Кремінь» (U-17). Гра пройде в Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена». Початок – о 12:00.