Глобальне озеленіння: як відроджують ліси у Ефіопії

СВІТ
09.08.2019, 08:28
Глобальне озеленіння: як відроджують ліси у Ефіопії

Який світовий рекорд був встановлений в Ефіопії та чому треба в них вчитися?

Поки в Росії ліси горять, й їх майже ніхто не гасить (й горять настільки, що дим добрався аж до Аляски та західного узбережжя Канади), є куточки світу, де до природи ставляться більш дбайливо.

Так, днями в Ефіопії був встановлений світовий рекорд по висадці дерев. За 12 годин в країні було висаджено понад 350 мільйонів (!) дерев. Про це повідомляє видання «Лівий берег» з посиланням на повідомлення в Твіттері від місцевого міністра інновацій та технологій Гетахуна Мекурія.

Таким чином, мешканці далекої африканської країни побили позаминулорічний рекорд, що був встановлений в Індії, де за такий же проміжок часу було висаджено близько 66 мільйонів дерев.

Посадка дерев є частиною ініціативи «Зелений спадок», яку очолює прем’єр-міністр країни Абій Ахмед Алі. Незліченна кількість небайдужих громадян долучились до такого масштабного «флеш-мобу», який має собі на меті поновити мільйони гектарів вирубаного на протязі останнього століття лісового покриву Ефіопії. Тому мільйони жителів вирішили допомогти не лише своїй країні, а й усій нашій планеті.

Зупинятися на цьому «зелені» волонтери не збираються. До початку сезону дощів, що ось-ось настане, вони планують висадити 4 мільярди саджанців.

До речі, на Філіппінах нещодавно прийняли новий закон. В якому говориться, що учень школи перед тим, як покинути стіни свого учбового закладу, має посадити 10 дерев.

А тим часом 20 африканських країн домовилися збудувати так звану «Велику зелену стіну», о має проходити через увесь африканський континент та зупинити «експансію» найбільшої пустелі Землі – Сахари. Як повідомляється, у цієї «зеленої стіни» вже є перші позитивні результати – вона починає зупиняти розповсюдження пустелі й навіть створює робочі місця.

Тому всі інші держави та їх мешканці мають долучитися до такого «мегапроекту» світового масштабу.

Ігор Давиденко

Читайте також:
Прикордонна служба Коста-Рики за підтримки поліції вилучила великий вантаж наркотиків, що прямував з Південної Америки до Європи.
10:50
Заступник генерального прокурора США закликав відмовлятися від продукції технологічного гіганта з КНР на користь європейських аналогів.
09:30
Естонська розвідка стверджує, що у НАТО в Європі немає ракетних систем, які дорівнювали б російським.
вчора, 15:00
«Смерть трансатлантичного союзу є сильно перебільшеною. Захід перемагає».
вчора, 07:58
Польські дипломати вважають можливою миротворчу операцію на Донбасі за участю НАТО.
вчора, 07:24