Глобинська громада попрощалася із захисником Сергієм Кононовим

19 лютого, 12:17
Глобинська громада попрощалася із захисником Сергієм Кононовим

Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.

Трагічну звістку оприлюднила пресслужба Глобинської міської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». 45-річний житель Полтавщини Сергій Кононов із честю до кінця виконав свій земний обов'язок, зберігши життя бойових побратимів.

За злою іронією долі сталося так, що народився захисник України у Липецькій області на росії, від окупаційно-терористичного контингенту мусив захищати свої нову, справжню Батьківщину. Під час церемонії прощання, на яку зібралося чи не все місто, над Глобиним лунала пісня «Пливе кача».

«Коли почалося лютневе повномасштабне вторгнення, мужній і досвідчений воїн був серед оборонців Києва. В одній із найзапекліших битв — за Мощун — Сергій отримав осколкове поранення. Після лікування та реабілітації повернувся у стрій, продовжив захищати рідну землю на Бахмутському і Вугледарському напрямках. 8 лютого ворожі артилерійські обстріли обірвали життя Сергій Кононова поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині.

8 років свого життя він присвятив військовій справі та служінню батьківщині. Віднині ж хоробрий воїн поповнив Небесне військо наших янголів-охоронців. Сум,біль,туга огортає душу... Доземний уклін, вічна пам'ять, сердечна вдячність Воїну, Захиснику, Герою! Нехай рідна земля упокоїть його тіло і душу», — прокоментували трагедію у Глобинській міськраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Глобинська громада попрощалася із захисником Сергієм Кононовим_1
Глобинська громада попрощалася із захисником Сергієм Кононовим_3
Глобинська громада попрощалася із захисником Сергієм Кононовим_5
Некролог