СЬОГОДНІ ПРОТЕСТ ПРОТИ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ВЛАДИ ВІД СОТЕНЬ ЛЮДЕЙ ТА "ОСТАННЬОГО БАСТІОНУ"

ПОЛТАВА
03.07.2015, 06:10
СЬОГОДНІ ПРОТЕСТ ПРОТИ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ВЛАДИ ВІД СОТЕНЬ ЛЮДЕЙ ТА "ОСТАННЬОГО БАСТІОНУ"

Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній Бастіон» та сотні полтавців оголошують ПРОТЕСТ ПРОТИ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ВЛАДИ ШЛЯХОМ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНОГО НАМ КОНСТИТУЦІЄЮ (статті 1,2,3, 5) й оголошує СЬОГОДНІ, 3 липня, о 12-00 годині зібрання всіх небайдужих й самосвідомих людей, які невдоволені хабарницькими рішеннями та бездіяльністю влади на всіх її рівнях.

Метою протесту за участю кількох сотень людей є:

1) Передати гуртожиток за адресою Київське Шосе, 56, із якого незаконно виселяють людей, на баланс міської ради з наданням їхнім законним мешканцям, які проживають у гуртожитку по 20-30 років ордерів та прав власності на житло, що ПЕРЕДБАЧЕНО їм ЗАКОНОМ;

2) Капітальний ремонт цього гуртожитку та всіх інших будівель, що є комунальною власністю міста та в яких проживають люди;

3) Притягнути до відповідальності всіх винних (Мамая, Матковського, Стрелюка, Беха та інших учасників організованого злочинного угруповання) у незаконному виселенні мешканців із житла, що передбачено їм законом. 

Наша мета – звернути увагу української влади та громади та закордонних міністрів та уряди Заходу на протиправні дії корупційної влади в Україні та на Полтавщині, зокрема. Пам’ятаймо, що єдина законна влада в демократичній країні – це народ! Увесь уряд – це вибрані нами особи, що мають працювати винятково для нашого спільного блага. Тільки народ, ми разом та кожен із нас, наші діти та онуки є найвищою цінністю для цілої держави! Не політики з їхніми кланами та награбованими з наших кишень мільярдами. Ми їх утримуємо через податки, а не вони нас. То чому ми 25 років утримуємо на грудях змію, яка висмоктує з нас усе вартісне? Час для змін і серйозних дій настав. За нас говорять наші справи. І волевиявлення в п’ятницю, 3 липня, це ще одна цеглинка в наш останній бастіон, адже нам більше нікуди відступати!

ЗБИРАЄМОСЯ СЬОГОДНІ НАВПРОТИ «ЕПІЦЕНТРУ» (ВУЛ. КИЇВСЬКЕ ШОСЕ, 41) БІЛЯ КАФЕ «МИСЛИВЕЦЬ» (ВУЛ. КИЇВСЬКЕ ШОСЕ, 74Б). НАС БУДЕ КІЛЬКА СОТЕНЬ. БУДЕ ПЕРЕКРИТА ДІЛЯНКА ДОРОГИ ХАРКІВ-КИЇВ. НА ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ ЗВЕРНУТЬ УВАГУ ВСІ УКРАЇНСЬКІ ЗМІ, НОВИНИ ПРО ПРОТЕСТ ДІЙДУТЬ ДО УРЯДІВ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН.

Якщо не ми, то хто змусить владу діяти на наше з вами спільне благо?

Відступати нікуди, це наш «Останній Бастіон».

Геннадій Сікалов

Лідер об’єднання ГО «Останній Бастіон», полтавець


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18