Голобородьку не соромно бути Зеленським

ПОЛІТИКА
18 січня, 12:31
Голобородьку не соромно бути Зеленським
Фото: Facebook

Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.

Володимир Зеленський узяв за звичку присоромлювати західних партнерів за гроші, яких йому недостатньо. Одночасно він присоромлює українців за відсутність патріотизму та небажанні українських біженців повертатись та платити податки.

Цілком очевидно, що це подвійні стандарти Володимира Олександровича. Я вважаю, що національний лідер, ну, тобто державник, має показувати всім приклад, натомість лише виродок без совісті, гідності та честі, або хвора людина з біполярною може себе поводити як Зеленський.

Згадайте його слова про те, що українські чоловіки мають повернутися до України з-за кордону, щоби сплачувати податки. А чи сплачував сам Зеленський податки від початку повномасштабної війни, тобто після 24 лютого 2022 року?

Автор : Гео Лерос
Читайте також:
Світ
Відвертим колаборантам, які чомусь мають паспорти Естонії, не до душі знімки знищених їхніми однодумцями із РФ сотень українських міст.
15 березня, 06:03
Війна
Куп'янський напрямок Східного фронту стабілізувався майже рік тому. З відтоді на варті стратегічного міста стали воїни-правосекторівці.
13 березня, 08:29
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28
Життя
Минуло вже 1000 днів із відтоді, як марсохід «Perseverance» опинився на «червоній планеті». Тепер відзняті ним кадри доступні людству.
07 січня, 08:42
Війна
Американські журналісти, чиї попередники заперечували Голодомор-геноцид (1932-1933), повторюють помилки минулого. У Кремлі чутно оплески.
21.12.2023, 19:04
Життя
Природний творчий геній кожної людини пригнічується від народження. Вплив держави прямо пов'язаний із цією нівеляцією унікальності.
15.11.2023, 10:22