Голому сорочка

Опінії
23 червня, 11:23
Голому сорочка
Фото: © Seiken

Або ще раз про правила формування електоральних уподобань...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Заувага коротюсінька до законопроєкту Наталі Королевської щодо прощення комунальних боржників – вони, ці нещасні, включно з тими, хто своє щастя пропив задовго до зеленої ери, на думку зажопників, мають право на державну лафу.

Загрожує цей малахольний проєкт, як на нас, не остаточною перемогою маразму у законодавчому органі. Це вже сталося трохи раніше. Навіть не дивідендами ворожого Україні, русскомірського ОПЗЖ від нахабного і цинічного піару. Цим країну після 73-х відсотків не здивуєш.

Уявіть, колеги, що ініціативу все таки не вельми впливових зажопників перехоплять слуги. Монобільшість з легкістю оскаженілого принтера перейме безпрограшний варіант ставки на бидло, яке, звісно, відмовиться від традиційної #какойразніци і обома руками проголосує за благодійників.

Ще б пак! Роками ці «упосліджені владою громадяни» не платили за тепло, газ, воду і житло. Знаєте, там навіть не було якихось розрахунків, планів, клопотів! От людська нармаса тупо плювала на систему.

Тепер, може виявитися, вони були розумніші за тих дідусів і бабусь, котрі з 2,5 тисяч пенсії дві віддавали недолугій державі, яка не в змозі навести соціальний порядок на комунальних теренах. Хитромудріші, якщо точніше.

Слугам, як ковток дезинфікованого повітря, зараз потрібен рейтинг – невідворотно накочуються місцеві вибори, і плісняві, кров з носу, треба шукати підтримку своїй маячні про кінці епох. І вони її знайдуть у середовищі простих, пограбованих людей, які ніколи не були і не будуть українцями.

Колеги, ви ще платите за комуналку? Ну-ну.

Читайте також:
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Ім'я Федора Христенко невідомо більшості українців. А тим часом виходить, що це дуже багата людина.
26 лютого, 17:37
Народний обранець Максим Бужанський ініціює використання російської мови у засіданнях Верховної Ради.
26 лютого, 10:05
Новий голова Закарпатської ОДА боїться за свою репутацію.
вчора, 11:48
Верещук: нехай і фейк, аби проти Порошенка!
09 липня, 10:13
Cучасні казки кобищанського діда.
07 липня, 11:19