ГОЛОС НАРОДУ: «Полтавська міськрада виділила 150 тис. грн на канал, що транслює порно»

ПОЛТАВА
01.08.2016, 15:26

Полтавців обурило фінансування депутатами міської ради приватного місцевого телеканалу «Місто» за рахунок державного бюджету. Думку громадян висловив Олександр Масюк. Голос народу зазначив, що депутати виділили 150 тис. грн каналу Матковського, що транслює порно в нічний час.

– «Місто» в час ночі порно показує, щоб люди дивилися. І це неодноразово. Люди вже жалувалися. Треба, щоб цим займалася прокуратура та служба безпеки. Бо вони (депутати міськради – ред.) на «Лтаву» не хотять виділяти кошти, а на «Місто» виділили, – Масюк.

Нагадаємо, депутатський корпус Полтавської міськради на минулій сесії проголосував за Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Полтави тафінансової підтримки ЗМІ на 2016 рік.

Програма передбачає виділення 1 млн 690 тис. грн на діяльність ЗМІ. Із них 150 тис. грн депутати направили телеканалу «Місто», який пов’язують із Андрієм Матковським, головою фракції «БПП» у Полтавській міській раді.

ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ: «Дурачків із дурдому беруть у полтавські депутати» – громадський активіст Масюк

Зазначимо, документального підтвердження належності «Міста» Матковському у відкритому доступі немає. Та місцеве-інтернет видання заявило, що голова фракції «БПП» не голосував на сесії за фінансову підтримку ЗМІ через наявний конфлікт інтересів. Такий конфлікт свідчить про прямий зв'язок Матковського та телеканалу «Місто».

– Не голосував також керівник фракції «БПП «Солідарність» Андрій Матковський через наявний конфлікт інтересів, – зазначає видання.

Таке рішення депутатів викликало шквал критики від громадян, у яких виникли купа питань щодо доцільності та об’єктивності роз приділених коштів. Багато з них висловили свою позицію в коментарях:

Також полтавців цікавить і те, чому місцеві депутати оминули фінансуванням «Останній Бастіон». Видання зарекомендувало себе як об’єктивний засіб масової інформації, що допомагає владі долати корупцію в її системі.

До слова, посадовці не виділили коштів із міського бюджету і на підтримку ОДТРК «Лтава». 

Депутати міськради довели, що відео з полуничкою в нічному ефірі для них дорожче за об’єктивні журналістські розслідування та правдиве подання інформації.

ДИВІТЬСЯ ЖУРНАЛІСТЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ «ОСТАННЬОГО БАСТІОНУ» НА САЙТІ ВИДАННЯ.

Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12