Голова Апеляційного суду Полтавщини прописався в нетрях. Та вважає, що майнова люстрація -не про нього

ПОЛТАВА
18.11.2014, 15:15
Голова Апеляційного суду Полтавщини прописався в нетрях. Та вважає, що майнова люстрація -не про нього

В Полтаві є свій «мільйонер з нетрів» – очільник Апеляційного суду Андрій Рябішин: суддя оформив прописку в будівлі фактично без вікон, дверей, бодай даху.

Голова Апеляційного суду Полтавщини вписався до розваленого гуртожитку в закинутому за 20 кілометрів від обласного центру селі.

«Останній Бастіон» знайшов нову прописку судді: на майнову перевірку він чекає за адресою село Божківське вулиця Центральна, 9. Будівля клигає на балансі Пенітенціарної служби і значиться як гуртожиток. Але «вдома» поважного сусіда місцеві ще не бачили.

В бесіді Андрій Рябішин підтвердив «Останньому Бастіону» прописку в «тюремному гуртожитку», але не проживання. При цьому суддя дав формальне пояснення свого вчинку. За його словами він прописався там бо пенсіонер Пенітенціарної служби:

«Прописався, але не тиждень тому, а на початку року. Оскільки ідентифікаційний код виданий Полтавською ДПІ, а для цього я маю працювати в Полтавському районі. Це право людини зареєструватися за будь-якою адресою».

На запитання «ОБ» чи не відчуває він, що підпадає під майнову люстрацію суддя відповів, що не бачить таких підстав.

Згідно плану уряду майнова люстрація у суддів на самому носі – Кабмін почне перевірку умов їхнього життя 1 грудня.

Де і в яких умовах насправді проживає суддя Рябішин – «Останній Бастіон» продовжує розслідування.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15