Голова держави Єрмак задоволений роботою зрадника Кулініча

Опінії
06 квітня, 18:36
Голова держави Єрмак задоволений роботою зрадника Кулініча
Фото: Facebook

Офіс Президента тримає язика за зубами у справі Володимира Сівковича і його підлеглого Олега Кулініча. Зе-влада по вуха у власному лайні.

Народний депутат України

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Другий день думаю про "кротів" в СБУ та записи як Сівкович дає вказівки Кулінічу. Скандал, який мав би шокувати, але проходить майже мовчки... 

Вдумайтеся – до війни росіяни інкорпорували у систему української безпеки цілу агентурну мережу. У тому числі, призначили на посаду першого заступника Голови СБУ відвертого крота Наумова.

Не дивуйтеся, чому сбушники втекли з Херсону, з Іванкова, Харкова і так далі. Не дивуйтеся не взірваним мостам і такому швидкому просуванні ворога на Півдні та на Півночі.

Безмежно шкода лише безневинних жертв у Бучі, Маріуполі й усіх окупованих територіях. Ми досі не знаємо їх числа...

Але що продовжує дивувати – так це питання, – а Наумов сам себе призначив? Де там Баканов, чи по ньому справа у держзраді є, і де він фізично?

Де Деркач? Кулініч завжди був його людиною.

Що там із рештою цієї агентурної сітки? І це питання дуже на часі, бо "кроти" у владі продовжувать працювати і ціна цього у війну надзвичайно висока...

І ще: 3 роки до війни, у держзраді всі силовики підозрювали зовсім не Баканова і Наумова, а... Порошенка! Порошенка, який за 5 років як ніхто до нього відірвав Україну від Росії – Томосом, виграними судами у "Газпрому", політикою національної пам'яті, мовою, новою армією та зброєю.

Ось це політиканство і "забавки" у політичні переслідування замість реальних розслідувань про більше ніж реальних зрадників, обертається українському народові височенною ціною. Тож сподіваюся, всі питання будуть поставлені.

Сподіваюся, буде створена слідча комісія в парламенті, яка окремо візьметься розслідувати цю грандіозну зраду. Сподіваюся, "кротів" таки заберуть із влади.

І сподіваюся, що СБУ нарешті займатиметься агентами, а не придуманими казками про "ботоферми" Герасимова...
Голова держави Єрмак задоволений роботою зрадника Кулініча_1
Читайте також:
Опінії
Українські спеціальні служби нарешті змогли перевершити не тільки російські. А, що найважливіше, навіть деякі західні разом узяті.
28 серпня, 20:28
Кримінал
Начальник Мукачівського відділу контррозвідки СБУ Андрій Панарін разом із підлеглими побили колишнього ректора академії СБУ Віктора Мікуліна
25 червня, 16:38
Війна
Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу
21 січня, 12:01
Війна
"Окремі з них зараз ходять на допити"
21.12.2022, 18:25
Кримінал
До організації оборудки причетний заступник Голови Федерації профспілок
13.12.2022, 14:21
Кримінал
В одній з церков навіть зберігались сухпайки російських окупаційних угруповань.
11.12.2022, 12:10