Голова ДСА помолився з американськими баптистами

ПОЛІТИКА
13 лютого, 17:20
Голова ДСА помолився з американськими баптистами

Голова ДСА в Америці помолився з баптистами за успіх у проведеному в Полтаві кастингу

Голова ДСА Олексій Сальніков нещодавно їздив у відрядження до США. Відрядження було оформлено на запрошення релігійної організації баптистів. На жаль, організація баптистів, яка надіслала запрошення, не повідомляє чи відбулася ініціація через обрізання Сальнікова, чи він уже приїхав ініційований.

Нагадаємо, що голова ДСА підконтрольний ВРП. Враховуючи, що у складі ВРП перебуває Роман Маселко, то вояж у баптистський тур голови ДСА Сальнікова не виглядає дивним.

Цікаво, що на початку лютого разом із Сальніковим до США їздив і голова Верховного Суду (без України) Всеволод Князєв.

Звіт про поїздку було опубліковано на сайті Верховного Суду (без України).

Зазначається, що Голова ВС (без України) обговорив із колегами зі США виклики та пріоритетні завдання судової системи України в умовах війни.

Під час робочого візиту до Вашингтону Голова Верховного Суду (без України) Всеволод Князєв провів зустрічі з Головою Верховного суду Сполучених Штатів Америки Джоном Робертсом, головою Окружного суду США округу Колумбія Беріл Хауелл і головою Апеляційного суду округу Колумбія Шрі Срінівасаном.

Голова ДСА помолився з американськими баптистами_1

Другий зліва Олексій Сальніков, четвертий справа Всеволод Князєв

Крім того, Всеволод Князєв виступив перед членами Комітету Сенату США з питань судочинства та розповів про виклики, які постали перед судовою владою України в часи війни.

Голова ДСА помолився з американськими баптистами_3

На сайті Верховного Суду (без України) зазначається, що в зустрічі також взяли участь Генеральний прокурор Андрій Костін та Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова.

Втім, на сайті Верховного Суду (без України) не зазначається, що на зустрічі був присутнім очільник ДСА Олексій Сальніков (хоча на фото він є: стоїть ліворуч від Джона Робертса, а праворуч стоїть Всеволод Князєв). Тож виникають логічні питання: кого представляв Олексій Сальніков на зустрічі, хто йому оплатив поїздку, і що він там взагалі робив ?

Принагідно нагадуємо, що згідно зі ст. 35 Конституції України: Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань.

Варто зауважити що ситуація з роботою територіальних відділень ДСА в Україні вимагає негайного втручання очільника судової адміністрації Олексія Сальнікова, який перебуває у закордонних вояжах до США.

Як уже писав "Останній Бастіон", у Територіальному управлінні ДСА у Полтавській області (за адресою: вул. Соборності, буд. 17, 3 поверх кабінет 317) проходить детальний рельєфний матеріальний кастинг на посади: прокурорів, суддів, помічників і помічниць суддів.

Як повідомляє проінформоване джерело, для забезпечення комфортних умов проведення кастингу, в ДСА навіть вирішили придбати нові меблі.

Голова ДСА помолився з американськими баптистами_5

Враховуючи рельєфні меблеві забаганки конкурсної комісії, вся Україна вже тамує подих в очікуванні оголошення результатів кастингу на посаду прокурора Полтавської області.

Автор : Володимир Онищенко
Читайте також:
Політика
Вітчизняні журналісти щоденно ризикують своїм життя і здоров'ям, аби донести правду про звірства і воєнні злочини Росії.
03 травня, 20:32
Політика
Держкомпанії приховують заробітки топменеджерів, бо це… «негативно вплине на діяльність»
08 квітня, 10:09
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17