Голова Полтавської облради Біленький отримав «почесну грамоту» від Стефанчука

ПОЛІТИКА
31.12.2025, 11:43
Голова Полтавської облради Біленький отримав «почесну грамоту» від Стефанчука

За багаторічне розкрадання обласного бюджету та знищення комунальних підприємств.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький отримав почесну грамоту Верховної ради України, яку вручив спікер парламенту Руслан Стефанчук.

Церемонія відбулася в урочистій атмосфері, попри те, що нагорода була присвячена… багаторічному «ефективному» розкраданню бюджетних коштів.

Грамота відзначає Біленького за його «виняткову здатність забезпечувати власні проєкти та інтереси за рахунок обласного бюджету».

Ця подія може стати новим «еталоном» для оцінки прозорості місцевих бюджетів та стимулювати громадські ініціативи щодо контролю за витратами.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Опінії
Театр тіней імені «колишніх, але не зовсім»…
07 лютого, 14:33
Опінії
То як там «катастрофа» у орків від вимкнення старлінків — спрацювала? Нє?
07 лютого, 10:45
Політика
Ахметов, Коломийський, Зеленський, Григоришин та інші олігархи здеруть три шкури з населення по новим тарифам.
06 лютого, 19:13
Політика
Як журналіст Михайло Ткач знайшов Андрія Єрмака.
06 лютого, 15:27
Політика
Компліментарні «опитування» продовжують ліпити із узурпатора і зрадника лсд.
04 лютого, 11:34
Політика
Розкрадача бюджету Опішнянської ОТГ Різника послали в Америку. Де послицею підпрацьовує обвинувачена у корупції Стефанішина.
31 січня, 12:12