​Голова Полтавської ОДА зайняв 19 місце в рейтингу керівників областей

ПОЛТАВА
26.04.2017, 12:48
​Голова Полтавської ОДА зайняв 19 місце в рейтингу керівників областей

Комітет виборців України (КВУ) склав рейтинг діяльності голів облдержадміністрацій за І квартал 2017 року, в якому керівник Полтавської ОДА Валерій Головко посів 19 місце серед 24-х своїх колег.

Як повідомляє КВУ, оцінка роботи голів ОДА базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів. Очільнику Полтавської області вдалося переміститися з передостаннього місця, яке він займав за підсумками 2016 року. Нижче Головка у новому рейтингу опинилися керівники Херсонської , Черкаської, Рівненської, Чернівецької, Волинської областей.

З-поміж плюсів у діяльності голови Полтавської ОДА експерти назвали допомогу армії і переселенцям, децентралізацію та реалізацію ProZorro. Дещо нижчі оцінки отримали протидія корупції, кадрова політика, взаємодія з облрадою та енергомодернізація.


вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40