Головко з Біленьким захопили «Полтававодоканал», назначивши «своїх» керівників з Донбасу

ПОЛТАВА
04.08.2016, 06:59
Головко з Біленьким захопили «Полтававодоканал», назначивши «своїх» керівників з Донбасу

Наступний крок – підвищення тарифів на воду

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко звернувся до голови облради Олександра Біленького з проханням поставити Олександра Єгорова на посаду в.о. директора комунального підприємства «Полтававодоканал». Розпорядженням без дати та підпису Біленький призначив Єгорова в.о. керівника підприємством із 02.08.2016 до моменту вирішення питання про голову «Полтававодоканалу» на сесії облради. Про це повідомила Народна рада міста Полтави, надавши відповідні документи.

Фактично, Біленький із Головком без рішення депутатського корпусу обласної ради вже завели «своїх» людей на керівні посади комунального підприємства. На посаду першого заступника генерального директора з 15.06.2016 призначили Володимира Христинця. Він також буде директором із фінансово-економічних питань. На цій посаді Христинець посунув… Єгорова.

ЧИТАЙТЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Чим загрожує приХватизація «Полтававодоканалу»?

Цікаво, що на керівні посади призначені люди «луганського періоду» Біленького. Єгоров і Христинець працювали на луганських підприємствах. Їх голова облради залучив для захоплення підприємства за схемою, відпрацьованою на «Полтавафармі». За аналогією до фармації, першим кроком нового керівництва «Полтававодоканалу» буде зростання тарифів на водопостачання для населення.

Нагадаємо, Олександр Біленький поставив Валерія Прядка на посаду в.о. керівника комунального підприємства «Полтавафарм». Той підняв ціни на ліки в середньому на 30%. Різке здорожчання медпрепаратів добре відображає порівняльна статистика. Зокрема, знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн (зростання вартості на 31%). Вартість на «Трамадол» зросла з 35.27 грн до 41.68 грн (зростання вартості на 18%). Пігулки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн до 10.48 (на 21.7%).

Зазначимо, стрімке здорожчання ліків у мережі комунальних аптек «Полтавафарму» відбулося всього за два місяці – квітень-травень 2016 року.

БІЛЬШЕ: Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06