Головко з Біленьким захопили «Полтававодоканал», назначивши «своїх» керівників з Донбасу

ПОЛТАВА
04.08.2016, 06:59
Головко з Біленьким захопили «Полтававодоканал», назначивши «своїх» керівників з Донбасу

Наступний крок – підвищення тарифів на воду

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко звернувся до голови облради Олександра Біленького з проханням поставити Олександра Єгорова на посаду в.о. директора комунального підприємства «Полтававодоканал». Розпорядженням без дати та підпису Біленький призначив Єгорова в.о. керівника підприємством із 02.08.2016 до моменту вирішення питання про голову «Полтававодоканалу» на сесії облради. Про це повідомила Народна рада міста Полтави, надавши відповідні документи.

Фактично, Біленький із Головком без рішення депутатського корпусу обласної ради вже завели «своїх» людей на керівні посади комунального підприємства. На посаду першого заступника генерального директора з 15.06.2016 призначили Володимира Христинця. Він також буде директором із фінансово-економічних питань. На цій посаді Христинець посунув… Єгорова.

ЧИТАЙТЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Чим загрожує приХватизація «Полтававодоканалу»?

Цікаво, що на керівні посади призначені люди «луганського періоду» Біленького. Єгоров і Христинець працювали на луганських підприємствах. Їх голова облради залучив для захоплення підприємства за схемою, відпрацьованою на «Полтавафармі». За аналогією до фармації, першим кроком нового керівництва «Полтававодоканалу» буде зростання тарифів на водопостачання для населення.

Нагадаємо, Олександр Біленький поставив Валерія Прядка на посаду в.о. керівника комунального підприємства «Полтавафарм». Той підняв ціни на ліки в середньому на 30%. Різке здорожчання медпрепаратів добре відображає порівняльна статистика. Зокрема, знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн (зростання вартості на 31%). Вартість на «Трамадол» зросла з 35.27 грн до 41.68 грн (зростання вартості на 18%). Пігулки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн до 10.48 (на 21.7%).

Зазначимо, стрімке здорожчання ліків у мережі комунальних аптек «Полтавафарму» відбулося всього за два місяці – квітень-травень 2016 року.

БІЛЬШЕ: Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56