Головко з Ніцци керує розкраданням полтавського водогону

ПОЛТАВА
01.08.2017, 08:04
Головко з Ніцци керує розкраданням полтавського водогону

З метою покрити свої фінансові збитки за відпочинок у Ніцці, голова Полтавської облдержадміністрації Головко разом із директором «Полтававодоканалу» Воротинцевим вирішили викрасти водогін у Полтавському районі поблизу аеропорту, збудований за часів Радянського Союзу.

Уже тиждень ведуться роботи з розкрадання державної власності. Ні прокурор Кармазін, ні начальник ГУНП у Полтавській області Бех цього не бачать. Мабуть, придивляються нові квартири в Києві.

ЧИТАЙТЕ: Безробітна дружина начальника управління ГУНП в Полтавській області придбала квартиру в елітній новобудові в Києві

В ТЕМУ: Під час зйомки незадекларованого будинку начальника департаменту ГПУ Бедриківського дрон збили з вогнепальної зброї, - Олексій Гриценко. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54