Головко залучає поліцію і ДСНС у рейдерські захоплення бізнесу

ПОЛТАВА
14.09.2017, 08:28
Головко залучає поліцію і ДСНС у рейдерські захоплення бізнесу

Після нашої публікації про спробу голови Полтавської ОДА Валерія Головка віджати у рейдерський спосіб кар’єр піску в Полтавському районі, біля об’єкту були помічені автівки з підрозділу поліції. Самої спецоперації з захоплення кар’єру не відбулося.

Увечері 12 вересня «ОБ» отримав інформацію, що поліція з ДСНС отримали наказ захопити Яциново-Слобідський кар’єр піску в Полтавському районі. Перші мали провести силову спецоперацію, другі – державною технікою вивезти все обладнання кар’єру. Серед причин рейдерства називали наближення турецької компанії «Onur» до виконання будівельних робіт у Полтавському районі і незаконний бізнес голови ОДА на розкраданні піску. Джерела також вказали, що операція планувалася на 9.30 ранку 13 вересня.

«ОБ» з самого ранку прибув до території кар’єру, щоб забезпечити пряму трансляцію незаконних дій правоохоронців і ДСНС. О 10.10 біля в’їзду на територію підприємства з’явився сріблястий VW Passat із держномером ВІ 2384 ВК. Водій зі спущеним склом повільно проїхав повз і рушив у бік Полтави.

Головко залучає поліцію і ДСНС у рейдерські захоплення бізнесу_1

Джерела з ГУ НП вказали, що цей VW Passat є службовою машиною Управління захисту економіки. Пересувається на номерах прикриття. Виїзд у Яцинову Слобідку здійснювався за дорученням слідчого СУ ГУ НП у Полтавській області.

Того ж 13 вересня Валерій Головко завчасно привітав із Днем рятувальника керівника ДСНС області Володимира Салогуба.

Головко залучає поліцію і ДСНС у рейдерські захоплення бізнесу_2

Салогуб і Головко 

Яциново-Слобідський кар’єр піску є найбільшим наповнювачем бюджету Кротенківської сільради. Підприємство сплатило мільйони гривень до держбюджету України за отримання спеціального дозволу на розробку родовища.

Держава силами правоохоронців повинна захищати бізнес як основу економіки країни. У нашому випадку бачимо протилежне – правоохоронці безпосередньо беруть участь у протидії господарській діяльності і є стороною у бізнес-конфлікті інтересів голови Полтавської ОДА і ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску». 

Читайте також:
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35
Бригада лохвицьких вогнеборців загасила пожежу на території домогосподарства у селі Гаївщина.
22 травня, 09:18