Головко злив Полтавську область і переключився на котів

ПОЛТАВА
08.08.2017, 12:47
Головко злив Полтавську область і переключився на котів

Роботу голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка визнали одною з найгірших за І півріччя 2017 року. У рейтингу діяльності голів ОДА Головко – шостий з кінця – на 19 із 24 місць. Рейтинг підготував «Комітет виборців України» за результатами опитування експертів і показниками соціально-економічного розвитку регіону.

Зокрема, прикінцева позиція Головка в рейтингу завадила області отримати 650 млн грн. Кошти уряд додатково направляв на Полтавську область у рамках перевиконання бюджету країни. Одна з причин відмови в додатковому фінансуванні – невпевненість у правильному освоєнні грошей. У журналістських розслідуваннях «ОБ» показав участь Головка в ОЗУ з представників влади і обласної поліції з прокуратурою. Голова Полтавської ОДА як представник «Антинародного Фронту» збирає чорну касу з регіону під позачергові президентсько-парламентські вибори. Грошові потоки чиновнику ідуть від покровительства над незаконним розкраданням кварцового піску, глини, газоконденсату, вирубці лісу і виготовлення «паленки».

ЧИТАЙТЕ: Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини

З-поміж низки проблем регіону, Головко як перша людина в області, звернув увагу на найбільшу. Голова ОДА сфотографувався з котом і розпочав флешмоб для допомоги тваринам. Акцію чиновник запустив на своїй сторінці у Facebook. Учасникам пропонується зробити фото з улюбленцем, поставити хештег #Cat_Challenge і допомогти тваринам.

«ОБ» зазначає голові ОДА, що допомога тваринам – це добре. Але ще краще діяти в межах Закону і використовувати всю повноту своїх повноважень. Наприклад, винести питання про створення обласного комунального притулку безпритульних тварин. Налагодити процес його фінансування. До слова, у Полтаві теж немає притулку для бездомних тварин. Його замінили переповненим пунктом перетримки, який фактично фінансують волонтери. А ще краще – займатися своїми прямими повноваженнями – забезпечувати соціально-економічний розвиток регіону. Вивести область із 19 місця на перші позиції, де вона і мала перебувати.

Піарники голови ОДА: з таким котиком флешмоб набрав би ще більшої популярності

Відзначимо, у 2016 році голова Полтавської ОДА Головко займав передостаннє 23 місце в рейтингу діяльності очільників області.

Бажання викладати в мережу фотографії з котиками Валерій Головко міг перейняти у психічнохворого екс-депутата Полтавської міськради Сергія Чередніченка з шизофренією.

Ізабела Коротка 

Читайте також:
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
05 липня, 09:18