Головний автодорожник Полтавщини готовий до «освоєння» 30 млн євро

ПОЛТАВА
29 січня, 10:43
Якою є ціна співпраці?
Якою є ціна співпраці?

В Полтавській ОДА розробляють проєкт щодо залучення 30 млн євро на ремонт доріг.

Розробкою проєкту займається Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за підтримки голови ОДА Олега Синєгубова. Фінансування планується залучити від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ця новина могла б утішити багатьох мешканців Полтавської області, проте Агентство місцевих доріг продовжує очолювати відомий корупційними скандалами Олексій Басан.

Попри грудневі обшуки і розкриття масштабних схем із привласнення бюджетних коштів Олег Синєгубов лишив Олексія Басана на його посаді. Ба більше, тема проєкту на 30 млн євро була використання для відбілювання Басана, що може свідчити про те, що новий голова ОДА готовий і надалі співпрацювати зі скандальним чиновником.

Так, майже одночасно кілька загальноукраїнських ЗМІ розмістили прихильні до Олексія Басана публікації. Ці публікації не промарковані як реклама безпосередньо на сайтах, але про їхній замовний характер свідчить реклама на офіційних сторінках ЗМІ у соцмережах.

Головний автодорожник Полтавщини готовий до «освоєння» 30 млн євро_1

У згаданих матеріалах про Олексія Басана йдеться як про вмілого господаря. До того ж повідомляється, що при освоєнні коштів від ЄБРР будуть використовуватися новітні технології будівництва автодоріг.

Прорекламувати свого незмінного директора не полінувалися і безпосередньо в Агентстві місцевих доріг.

Головний автодорожник Полтавщини готовий до «освоєння» 30 млн євро_2

Нагадаємо, що проведений ще в березні минулого року аудит виявив у роботі Агентства місцевих доріг ряд порушень. Олексія Басана неодноразово звинувачували у вимаганні від підрядників чималих відкатів.

18 грудня 2019 року в Агентстві місцевих доріг та Департаменті будівництва Полтавської ОДА пройшли обшуки. Правоохоронці звинувачують посадових осіб Агентства у розкраданні коштів, зокрема через укладення угод із фіктивними підрядниками, а також покривання низької якості ремонтно-будівельних робіт.

Читайте також:
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
10:09
Івана Баканова підозрюють у порушені антикорупційного законодавства одразу двох європейських держав.
22 травня, 10:47
Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.
21 травня, 11:02
Депутат районної ради у 2017 році отримав контракт на ремонт доріг державного значення.
20 травня, 17:32
За останні роки чиновники Скороходівської громади провели більшість закупівель за надмірними цінами.
19 травня, 12:54
Чому мовчать ягнята зі служб, у яких обов’язок боротися з систематичними розкраданнями державного та місцевих бюджетів?
18 травня, 21:16