Головний тренер збірної Ісландії прокоментував перемогу над Ізраїлем

СВІТ
23 березня, 12:08
Головний тренер збірної Ісландії прокоментував перемогу над Ізраїлем

Він заявив, що не хотів грати з Ізраїлем після того, що вони роблять із тисячами безневинних мирних жителів у секторі Гази

Головний тренер збірної Ісландії Оге Харейде поділився емоціями від перемоги над Ізраїлем у півфіналі плей-оф кваліфікації Євро-2024.

Ісландці здобули розгромну перемогу 4:1, а головний тренер Оґе Гарейде до матчу розпалив ворожнечу на основі політичного висловлювання – 70-річний норвежець зачепив тему Ізраїлю, Гази та Палестини.

«Якщо ви запитаєте мою особисту точку зору, я не став би грати проти Ізраїлю, враховуючи те, що вони роблять з жінками, дітьми і тисячами невинних мирних жителів у секторі Гази.

Особисто я не хотів, але нам все одно довелося грати, інакше наслідки для Ісландії були б серйозними

УЄФА займається усіма правилами, а ми є частиною УЄФА. Якщо ми не зіграємо, то нас забанять. Ми ризикуємо отримати покарання, якщо не зіграємо з іншою країною-членом», – сказав Харейде.

«Ми повинні змінити наше мислення і думати, що ізраїльські гравці не є солдатами. Це дуже, дуже важко. Мені складно перестати думати про ці фото, які ми бачимо щодня, і думати про Ізраїль як про футбольну команду. Не можна так поводитися з невинними людьми», – зазначив головний тренер збірної Ісландії.

Нагадаємо, що тепер Ісландія у фіналі відбірного плей-оф зіграє з Україною. Матч відбудеться 26 березня у польському Вроцлаві.

Читайте також:
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
вчора, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03
Війна
По місту вдарили трьома ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше чотири людини та ще п’ять отримали травми.
17 квітня, 10:35
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39