Гончарук – Яценюк №2?

Опінії
30.10.2019, 14:32
Гончарук – Яценюк №2?

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час виступу на першому інвестиційному форумі в Маріуполі 29 жовтня 2019 року заявив, що «сьогодні на найвищому рівні корупція вже відсутня. Ми не зіштовхуємося із випадками, коли хтось з когось, із великих чи менших компаній на найвищому рівні вимагає хабарі».

Еталонний журналіст, публіцист,блогер. Військовий ЗСУ

Це ми вже чули – від прем’єр-міністра Арсенія Яценюка 21 лютого 2016 року.

Щоправда, ані Яценюк три з половиною роки тому, ані Гончарук зараз не пояснили, як так могло трапитись – жодна корупційна схема не зникла, бюджет як розкрадали, так і розкрадають, директор НАБУ та генеральний прокурор торгують справами, аж гай шумить, Міністерство молоді та спорту обклало поборами навіть неповнолітніх, а корупції на найвищому рівні немає.

Чудеса та й годі.

Джерело

Читайте також:
Опінії
Зеленський і гроші від юристів старої системи: хто насправді платив за «нове обличчя».
18:15
Опінії
Називаючи бузувірів, українофобів, політичних ідіотів та невігласів «патріотами», ми профануємо й девальвуємо одне із засадничих понять.
12:51
Опінії
У Будапешті Трамп планує почути від путіна, коли той збирається закінчити війну. І лише після цього ухвалити рішення щодо Tomahawk.
вчора, 12:55
Опінії
«Дія.Сіті» як нова «зона комфорту» під час війни
вчора, 11:26
Опінії
Між Газою і Вашингтоном: чому «Ізраїль» втрачає союзників і репутацію.
вчора, 08:27
Опінії
Володимир Зеленський жодним словом не згадав про тих, хто підняв зброю проти загарбників зі сходу.
16 жовтня, 11:39