Горе у сім'ях українців і розквіт хабарників — майбутні наслідки закону про гральний бізнес
Легалізувавши азартні ігри, команда Зеленського вкотре залізла до кишень простих українців.
Упродовж декількох тижнів Верховна Рада була зайнята прийняттям "дуже нагального" та "термінового" законопроєкту про гральний бізнес. Доводилося оголошувати позачергові засідання та висмикувати депутатів з літніх відпусток.
Бо для "слуг", видно, давно закінчились російська агресія, епідемія коронавірусу, падіння промисловості та економіки загалом, реформа адміністративно-територіального устрою і децентралізація. А тому можна їм два тижні погратися у лотерейки.
Основна мета закону – переділ ринку ігрових автоматів, який майже повністю захопила Українська Національна Лотерея. Вона є багаторічним конкурентом "МолодьСпортЛото".
Але останній компанії пощастило більше. Бо у них є хороший лобіст та, одночасно, голова податкового комітету ВРУ Данило Гетьманцев.
Врегулювання грального бізнесу звісно необхідне. Але запитань до закону, який був проголосований сьогодні монобільшістю слуг є більше, ніж багато.
Взагалі невідомо, яким чином він прибере гральні автомати та гральні салони з українських перехресть, підвалів та вулиць. Однак тепер вони з'являться ще й у готелях.
Закон є глибоко корупціогенним — це навіть визнало НАЗК, заявивши, що ухвалення проєкту про гральний бізнес призведе до "створення численних корупційних ризиків та завдасть багатомільйонні збитки державі". От тільки "слуги" не читають ні законопроєктів, ні висновків антикорупційних інституцій — бо ж "какая разніца".
А тому продажний суддя чи прокурор-корупціонер тепер зможуть "відбілити" хабарі через виграш. А інженер та бухгалтер, які хворіють на лудоманію, — винесуть з квартири останній телевізор і гроші на навчання дитині.
Говорити ж про податки та наповнення держбюджету від подібної ініціативи можуть тільки люди, які плутають Ірак з Іраном, Ірландію з Італією. Ну, або ті, які переконані, що існує Луцька область.
Бо, щоби держава отримала 195 гривень потрібно, щоби людина винесла з дому 1000 гривень. А це означає, що ці гроші вона вже ніколи не витратить на харчові продукти, одежу чи навчання — ніколи не вкладе в українську економіку.
Горе в сім'ях українців та розквіт у сім'ях хабарників. Ось яким буде результат такого недолугого закону!
Разом із тим, дякую "Європейській Солідарності" та всім іншим здоровим силам в Раді. Дякую за те, що не дали жодного голосу за цей антиукраїнський треш.
Дякую за здоровий глузд та мислення інтересами України та українців, що останнім часом стало взагалі не модним у кабінетах зеленої влади. Боротьба триває.