Гості Полтави: тут ми побачили найкращий під’їзд в Україні!

ПОЛТАВА
01.10.2014, 08:36
Гості Полтави:  тут ми побачили найкращий під’їзд в Україні!

Цими днями ми гостювали у Полтаві у родичів. Не були тут кілька років. За цей час місто змінилося, але, на жаль, здебільшого не в кращу сторону. Особливо дістали місцеві дороги! Поїздка по вул. Пушкіна (від перехрестя з Сінною) і далі до тролейбусного управління – взагалі щось екстремальне! Тут можна випробовувати автомобілі на міцність!

На вулицях побільшало сміття, але поменшало урн для нього. В багатьох місцях (особливо у центрі) ведеться забудова, але й на перший погляд видно, що місцеві жителі тому не раді, бо забудовники, схоже, захоплюють усі найменші вільні клаптики землі.

Подібний негатив можна продовжувати ще і ще…

Але одна річ нас усе-таки порадувала! На вул. Ляхова, 12а ми були приємно вражені оформленням входу до самого будинку. Це просто здорово! Його так натурально розмалювали, що спершу навіть подумали, що собака, яка «сидить» на сходах – таки жива! Ну, що тут скажеш? Мо-лод-ці!

Такий би приклад поширювати. І не лише у Полтаві. Адже нічого кращого на «цю тему» ми ніде досі не бачили. Жаль, що не знаємо автора цього справжнього шедевру. Прочитали лише на «картині» напис «Останній Бастіон», а вже потім довідалися, що головою об’єднання співвласників цього будинку є лідер цієї громадської організації Геннадій Сікалов. Тому й пишемо цього листа саме вам.

Успіхів вам і всього найкращого у добрих справах!

Людмила і Сергій Литовченки.

м. Запоріжжя.  


Читайте також:
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
10:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
09:47
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32