Гості Полтави: тут ми побачили найкращий під’їзд в Україні!

ПОЛТАВА
01.10.2014, 08:36
Гості Полтави:  тут ми побачили найкращий під’їзд в Україні!

Цими днями ми гостювали у Полтаві у родичів. Не були тут кілька років. За цей час місто змінилося, але, на жаль, здебільшого не в кращу сторону. Особливо дістали місцеві дороги! Поїздка по вул. Пушкіна (від перехрестя з Сінною) і далі до тролейбусного управління – взагалі щось екстремальне! Тут можна випробовувати автомобілі на міцність!

На вулицях побільшало сміття, але поменшало урн для нього. В багатьох місцях (особливо у центрі) ведеться забудова, але й на перший погляд видно, що місцеві жителі тому не раді, бо забудовники, схоже, захоплюють усі найменші вільні клаптики землі.

Подібний негатив можна продовжувати ще і ще…

Але одна річ нас усе-таки порадувала! На вул. Ляхова, 12а ми були приємно вражені оформленням входу до самого будинку. Це просто здорово! Його так натурально розмалювали, що спершу навіть подумали, що собака, яка «сидить» на сходах – таки жива! Ну, що тут скажеш? Мо-лод-ці!

Такий би приклад поширювати. І не лише у Полтаві. Адже нічого кращого на «цю тему» ми ніде досі не бачили. Жаль, що не знаємо автора цього справжнього шедевру. Прочитали лише на «картині» напис «Останній Бастіон», а вже потім довідалися, що головою об’єднання співвласників цього будинку є лідер цієї громадської організації Геннадій Сікалов. Тому й пишемо цього листа саме вам.

Успіхів вам і всього найкращого у добрих справах!

Людмила і Сергій Литовченки.

м. Запоріжжя.  


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33