Гра в кальмара» показує модель, яку, зокрема, реалізовували більшовики, нацисти, та «червоні кхмери»
Євстратій Зоря побачив у розрекламованому серіалі паралелі з тоталітарно-людиновбивчими моделями ХХ століття.
Цікавий допис про сучасних пропагандистів, і про те як в гарній обгортці вони просувають людиноненависницькі ідеї, написав клірик ПЦУ Євстратій Зоря.
Текст допису клірика ми публікуємо без суттєвих змін.
Дивно, чому «Гру в кальмара» вважають алегорією капіталістичного суспільства.
Насправді закладена в цей серіал ідея доволі точно показує тоталітарно-людиновбивчу модель, яку втілювали в життя численні режими ХХ століття — від більшовиків і нацистів до маоістів, «червоних кхмерів» і чучхеїстів.
1. Невелике коло «вождів» використовує злиденність мас задля задоволення своїх владних амбіцій.
2. «Задля щастя кращих варто знищувати гірших». Гірших визначають вожді — «капіталістів», «расово неповноцінних», «інтелігентів» та інших «ворогів народу».
3. Навіть терор не зупиняє учасників «боротьби» — у них завжди залишається сподівання, що загинуть не вони, а хтось інший. Так Єжов викривав Ягоду, Берія — Єжова…
4. Система терору спирається на нібито добровільну згоду як учасників, так і жертв.
5. «Свиня з мільярдами» над головами учасників — це комунізм, «Тисячолітній Рейх» та інші «світлі майбутні», заради яких вбивають і готові вбивати.
Можливо у багатьох країнах світу «Гра в кальмара» сприймається як алегорія. Я побачив в ній нашу власну історію — країна в неї «грала» понад сім десятиліть…
P.S.Нагадаємо, що один з онлайн-кінотеатрів, який відзначається популяризацією порнографії і збочень, назвав «Гру в кальмара» «найуспішнішим запуском» в історії платформи.
Їх Ідеологи повідомили, що ця гучна антилюдська драма в жанрі виживання встановила абсолютний рекорд — за 17 днів з моменту релізу (17 вересня) шоу подивилися на 111 мільйонах акаунтів.