Гра в кальмара» показує модель, яку, зокрема, реалізовували більшовики, нацисти, та «червоні кхмери»

ПОЛІТИКА
17.10.2021, 14:15
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Історична правда

Євстратій Зоря побачив у розрекламованому серіалі паралелі з тоталітарно-людиновбивчими моделями ХХ століття.

Цікавий допис про сучасних пропагандистів, і про те як в гарній обгортці вони просувають людиноненависницькі ідеї, написав клірик ПЦУ Євстратій Зоря.

Текст допису клірика ми публікуємо без суттєвих змін.

Дивно, чому «Гру в кальмара» вважають алегорією капіталістичного суспільства.

Насправді закладена в цей серіал ідея доволі точно показує тоталітарно-людиновбивчу модель, яку втілювали в життя численні режими ХХ століття — від більшовиків і нацистів до маоістів, «червоних кхмерів» і чучхеїстів.

Система терору спирається на нібито добровільну згоду як учасників, так і жертв.

1. Невелике коло «вождів» використовує злиденність мас задля задоволення своїх владних амбіцій.

2. «Задля щастя кращих варто знищувати гірших». Гірших визначають вожді — «капіталістів», «расово неповноцінних», «інтелігентів» та інших «ворогів народу».

3. Навіть терор не зупиняє учасників «боротьби» — у них завжди залишається сподівання, що загинуть не вони, а хтось інший. Так Єжов викривав Ягоду, Берія — Єжова…

4. Система терору спирається на нібито добровільну згоду як учасників, так і жертв.

5. «Свиня з мільярдами» над головами учасників — це комунізм, «Тисячолітній Рейх» та інші «світлі майбутні», заради яких вбивають і готові вбивати.

Можливо у багатьох країнах світу «Гра в кальмара» сприймається як алегорія. Я побачив в ній нашу власну історію — країна в неї «грала» понад сім десятиліть…

P.S.Нагадаємо, що один з онлайн-кінотеатрів, який відзначається популяризацією порнографії і збочень, назвав «Гру в кальмара» «найуспішнішим запуском» в історії платформи.

Їх Ідеологи повідомили, що ця гучна антилюдська драма в жанрі виживання встановила абсолютний рекорд — за 17 днів з моменту релізу (17 вересня) шоу подивилися на 111 мільйонах акаунтів. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23