Грішин-Семенченко відмовляється співпрацювати з СБУ

Опінії
16 квітня, 11:26
Грішин-Семенченко відмовляється співпрацювати з СБУ
Фото: Google

Найвідоміший український шахрай досі боїться здати відбитки своїх пальців вітчизняним спецслужбам.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Голуб’яча пошта принесла звістку, що в слідчому ізоляторі СБУ досі не вдалось зняти відбитки пальців у найвідомішого українського шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), арештованого судом за підозрою в створенні незаконного збройного формування.

Грішін б’ється в істериках, кусається, відбивається ногами й не дає можливості відкатати "пальчики". Така впертість найвідомішого українського шахрая пояснюється тим, що я ще у 2016 році опублікував його дактилоскопічну формулу, яка була встановлена під час його першого арешту в січні 1996 року в Севастополі – офіціант бару "Оболонь" Грішін був арештований у кримінальній справі №121618, порушеній 11 січня 1996 року за ознаками ст. 93 п. 7 КК України за фактом вбивства Максимова Юрія Миколайовича та Кузьменка Валерія Валентиновича.

Трупи були знайдені в штольні в районі вулиці Портової в Севастополі, на трупі Максимова було дев’ять колото-різаних ран, на голові – поліетиленовий пакунок, руки зв’язані дротом. На трупі Кузьменка виявлені два вогнепальних поранення.

Фабула справи була дуже проста: Грішін влаштував виготовлення "самопальної" горілки, яку потім продавав через бар, де він працював. А Максимов і Кузьменко возили Грішіну крадений спирт з Кіровограда (нині Кропивницький – прим. Ред.) та зберігали в цій самі штольні.

Під час грошових розрахунків Максимов і Кузьменко були вбиті компаньйонами, зокрема на джинсах та плащі Грішіна експертиза виявила кров убитих, після чого він був затриманий і арештований. Провівши 8 місяців у СІЗО, Грішін вийшов на волю у зв'язку з амністією, проголошеної з нагоди прийняття Конституції України, отримавши обвинувальний вирок Ленінського районного суду Севастополя – але не за вбивство, а лише за приховування особливо тяжкого злочину. Бо в ході слідства не було доведено, що він особисто вбивав – Грішін стверджував, що лише зв’язував жертвам руки й потім зберігав знаряддя вбивства.

Пізніше, у 2002-2005 роках Грішін перебував у всеукраїнському розшуку по обвинуваченню в розбійному нападі. Саме тому зараз найвідоміший український шахрай так боїться здати відбитки своїх пальці.

Але, думаю, куражитись Грішін буде недовго – не хоче здавати відбитки добровільно, то здасть примусово. Ось дактилоскопічна формула Грішіна з картотеки арештованих осіб Сімферопольського СІЗО: 2987983/2877575.

Читайте також:
Поліцейський підійшов допомогти чоловіку, який впав з електросамокату, і викрав у нього сумку з грошима
08 травня, 10:33
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
07 травня, 09:59
Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді
30 квітня, 10:05
Прокурори та співробітники СБУ розікрали землі оборони й лісового фонду в Житомирській області
26 квітня, 12:20
Гео Лерос розкрив дані про причетність Тищенка до вбивств, рекету і торгівлі героїном
23 квітня, 13:45
Цирк і клоуни Авакова
22 квітня, 13:05