Українська політика ніколи не буде нудною

Опінії
26 березня, 09:33
Українська політика ніколи не буде нудною
Фото: Google

Адже у ній міцно вкоренилися олігархи та зачаїлися неприємні російські агенти.

Політолог

СБУ висунула звинувачення до комбата Донбасу Семена Семенченка та його помічника — спецагента НАБУ Євгена Шевченка. Вони створили незаконне воєнізоване формування — по суті приватну військову компанію, бійців якої готувалися переправляти до Іраку та Афганістану; до лав формування входило 150 осіб.

Хоча правоохоронці це не вказують, але мова йде про ПВК "Donbass corp.", про причетність Семенченка до існування якої вже давно є інформація у відкритих джерелах, у тому числі доступний сайт цієї компанії. Але чомусь взялися аж тепер!

Від себе додам, що Шевченко був помічений в ряді очевидно провокативних і недвозначних історій. Через нього в НАБУ нібито передавав хабаря власник компанії "Burisma" Злочевський (при цьому, після того, як особисті дані про роботу Шевченка на НАБУ вже були відомі), що послужило формальним приводом правоохоронцям оголосити Злочевського в розшук.

По-друге, саме від "позаштатного агента НАБУ" Шевченка у Facebook вперше з'явилася інформація про  спецоперацію щодо "вагнерівців", про реальне існування якої фахівці досі ламають списи в коментарях. Словом, недвозначна така особа і явно включена у розбірки українських еліт.

Бо лише задля того, аби оголосити в розшук Злочевського хтось виявився готовий викласти 6 мільйонів доларів, які фігурують як доказ у справі нібито ним переданий.

Чомусь СБУ зацікавила саме діяльність позаштатного "агента НАБУ" Шевченка, ветерана "Міхомайдану" Семенченка в розпал конфлікту ОП і СБУ з антикорупційним крилом політики, поряд з яким ці двоє постійно опинялися. Бо воювати зі злим Порошенком поряд із Саакашвілі зібралися тоді досить таки показові персонажі: чого вартує один Лещенко.

Зверну вашу увагу і на записи, які виклав наш улюблений російський агент Андрій Деркач минулого тижня. У них з усіма супутніми матюками було записано команди Порошенка щодо націоналізації "ПриватБанку" у 2016 році.

Читайте також:

Вони вийшли абсолютно синхронно з інформацією, що СБУ підозрює учасницю тієї націоналізації "ПриватБанку" Катерину Рожкову в державній зраді. Словом, Деркач цілком вірогідно координував ці свої дії з ОП, яка керує СБУ. 

Паралельно почали говорити про відставку глави НАБУ Ситника і, схоже, ОП дійсно працює над тим аби вона відбулася. А антикорупціонери відповідно будуть таранити ОП з усіх сил, і це так само вже відбувається. 

СБУ і НАБУ знову по різні боки барикад; Офіс президента та антикорупційна громадськість знову щось не поділили. І так хотілося б бути наївним хлопчиком, зайняти чиюсь сторону, просто від противного — мовляв, я з цими, тому що на іншому боці якийсь олігарх і неприємний російський агент. 

Аж ні, намагаєшся зайняти цю сторону. А там, як виявилося, причаїлися інші олігархи та інші неприємні російські агенти.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Це має суттєво підвищити ефективність розслідувань
02 червня, 15:05
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05