Громадян цікавить, чому у керівництва «Укрзалізниці» надвисокі зарплати

27 січня, 08:56
Члени наглядової ради АТ "Укрзалізниця"
Члени наглядової ради АТ "Укрзалізниця"

Антикорупціонер Сергій Лещенко і його колеги з наглядової ради державного монополіста залізничних перевезень жирують за наш кошт.

Відповідну інформацію розмістили на одному з вітчизняних Telegram-каналів, посилаючися на відкриті джерела про заробітні плати топ-персоналу "Укрзалізниці".

Так, голова наглядової ради Шевкі Аджунер за свою роботу отримує щомісяця з наших податків 690 тис. грн; представник "Deutsche Bahn" Крістіан Кун трохи менше — 585 тис. грн; а радник міністра інфраструктури Олег Журавльов, як і Сергій Лещенко, — 350 тис. грн.

Допис уже викликав жваву реакцію українських користувачів соціальної мережі, котрі почали ставити цілком слушні питання: «За що наймані чиновники залізничної компанії отримують такі зарплати?».

Адже не секрет, що наглядова рада "Укрзалізниці" просто спостерігає за розвалом стратегічної галузі країни та не перешкоджає цьому процесу.

Торік вітчизняні правоохоронці навіть викрили корупційну схему, завдяки якій державний траспортний монополіст придбав партію неякісних і крадених запчастин, але топ-персоналу, як бачимо, байдуже до подібних інцидентів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники "Укрзалізниці" з мільйонними зарплатами продовжують розграбовувати Україну.

Громадян цікавить, чому у керівництва «Укрзалізниці» надвисокі зарплати_1
вибір редакції
Читайте також:
У 2021 році на лікування дітей з онкологією Полтавською міськрадою передбачено 2 млн 600 тисяч гривень.
22 листопада, 15:15
Київський завод "Більшовик" таки продали, але за суму втричі меншу від справжньої ринкової; винних у завданні збитків державі не покарають.
28 жовтня, 10:04
Питання соціального захисту сімей полеглих на Сході захисників України перебувають на особливому контролі Миргородських чиновників.
20 вересня, 10:02
Команда борців із "епохою бідності" продовжує втілювати свої забаганки у життя. Нині Зе-команда взялася за реформу поштової служби.
18 червня, 14:28
Голова правління "Нафтогазу" вирішив залагодити свій конфлікт із колишнім виконавчим директором державної енергетичної компанії.
17.12.2020, 12:15
52-річний етнічний росіянин Анатолій Олександрович Полосков став головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
10.12.2020, 08:59