Громадянин ЄС збирався заснувати в Полтаві шпигунську організацію

ПОЛТАВА
11.10.2014, 06:59
Громадянин ЄС збирався заснувати в Полтаві шпигунську організацію

Оперативники Полтавського УСБУ затримали громадянина Німеччини, який планував створення терористичного угруповання для здійснення розвідки в зоні АТО.

Про це повідомляє джерело в МВС. На користь якої держави або утворення збирався шпигувати німець – не повідомляється. Проте з огляду на формулювання «терорист», яким скористалось джерело, називаючи затриманого, мова може іти про співпрацю з проросійськими силами бойовиків.

Офіційно звинувачення німцю наразі не висунуті. Але питання про порушення кримінальної справи за статтею 258 ККУ лишається на порядку денному.

Відомо, що прізвище затриманого чоловіка Чейпеш, йому 50 років, в Україну він приїхав з Німеччини. Слідчі дії тривають.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15