Громадянська війна в Ємені: хусити захопили розвідника «Моссаду»

СВІТ
09 червня, 14:00
Громадянська війна в Ємені: хусити захопили розвідника «Моссаду»
Фото: Arab News

Єменські повстанці, яких активно підтримує Іран, заявили про викриття на підконтрольній собі території ізраїльської шпигунської мережі.

Відповідну інформацію, з посиланням на керівництво шиїтського руху хуситів, оприлюднило видання "The Jerusalem Post".

Зазначається, що до рук повстанчих загонів у столиці Ємену — місті Сана — потрапив штатний службовець політичної розвідки "Моссад"; ім'я та реґалії чоловіка не розголошуються.

Крім того, лідери хуситів уже пообіцяли найближчими днями випустити документальний фільм-розслідування про діяльність ізраїльських спецслужб в єменській громадянській війні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що радикальний ісламський рух "Талібан", який на Заході визнано терористичним, перейшов у масштабний наступ на всій території Афґаністану.

Читайте також:
Про зміну уряду Ізраїлю та про конструкції на яких тримається хиткий мир.
16 червня, 15:45
Американсько-турецькі відносини мають цілий список проблемних точок, одним із яких є так зване "курдське питання".
14 червня, 08:12
Неповнолітнє арабське населення Західного берегу річки Йордан стало розмінною монетою у війні Ізраїлю проти Палестини за землі.
12 червня, 11:37
Туреччина висловлює свою жорстку реакцію проти нападів Ізраїлю та переслідувань у Палестині
17 травня, 19:25
Наслідний саудівський принц Мугаммад ібн Салман розраховує на підтримку Джозефа Байдена у питанні відновлення відносин з Іраном.
29 квітня, 12:15
Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.
27 квітня, 10:27