Гроші мають йти не на схеми, а на перемогу!

Опінії
03.11.2022, 16:55
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Факти

Як це в принципі можливо під час війни за виживання цілої нації?

Журналіст, оглядач

В одному світі кожної години у стрічці біль та кров, гинуть на фронті, йдуть у бій, збирають по 100 гривень на машини та дрони на фронт, на зимову форму, на оптику, на операції, на все.

В іншому світі керівник Дніпропетровської облдержадміністрації разом з заступником голови офісу президента оформлюють на фірму подруги голови ОДА 1,5 мільярди для ремонту шляхів в одній області під час тотальної війни, тому що з приватної фірми заробляють потрібні люди у владі.

В іншому світі президент України кожного вечора благає про допомогу та гроші у всього світу та у громадян, але зачитуючи красиві тексти президент  чудово знає, що гроші платників податків йдуть не на армію, а на компанії його підлеглих.

Як це в принципі можливо під час війни за виживання цілої нації?

Чи Верховний головнокомандувач не знає, що віддали 2,3 мільярди фітнес-тренеру, в той час, коли влада не здатна забезпечити людей на фронті в окопах під вогнем багатьма необхідними речами? Чи можна повірити, що президент не знає, яка фірма отримала найбільше грошей від його великого будівництва?

Влада мусить:

1. Відсторонити негайно усіх причетних на період розслідування, зупинити усі витрати на партійно-дорожнє будівництво під час війни.

2. Негайно повернути усі гроші, які ще не витратила пані тренерка, на забезпечення та озброєння армії!

Хочу подякувати журналістам за оприлюднення фактів, і НАБУ та САП за швидкий початок розслідування. Думаю, наші західні партнери хочуть побачити, що ті гроші, які потрапляють у бюджет, йдуть на виживання та перемогу, а не на такі схеми. Бо тут усі ознаки корупції.

Бо це може призвести до підриву довіри наших союзників та друзів.

Думаю, Захід перестав закривати очі на корупцію в українській владі під час війни, і не дозволить витрачати гроші іноземної допомоги на чергові схеми. Якщо у владі зараз прокинеться самозбереження, то сам президент має підтримати САП та НАБУ, і зробити цю історію максимально прозорою.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Попри всі запевнення різного роду "експертів" і пропагандистів Україні вдалося розпочати глибинну трансформацію колективного Заходу.
02 лютого, 19:14
Політика
Знання минулого теж є ресурсом у війні. Це доступ до сукупного досвіду спільноти, який допомагав виживати, творити й перемагати.
01 лютого, 19:01
Війна
Яйцев призначив до Міноборони етнічного росіянина, який працював у Кабміні Криму за часів Януковича та підтримав окупацію Криму
31 січня, 17:25
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
30 січня, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27
Війна
За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.
25 січня, 17:00