Грузинські патріотичні сили проти приїзду міністра закордонних справ РФ

СВІТ
14 лютого, 15:05
Грузинські патріотичні сили проти приїзду міністра закордонних справ РФ
Фото: Imedi

Соратник Міхеїла Саакашвілі й депутат парламенту Грузії Ґіорґі Бокерія висловився проти візиту Сергія Лаврова у Тбілісі.

Таку думку член фракції "Європейська Грузія — Рух за свободу" (картв. ევროპული საქართველო — მოძრაობა თავისუფლებისთვის) висловив ввечері 13 лютого у студії Першого грузинського телеканалу.

Як пояснив Ґіорґі Бокерія, у разі, якщо російська делегація прибуде до Тбілісі, це буде сигналом, що ситуація в країні "більш-менш нормальна" і Кремлю можна відновити колишню політику стосовно Грузії.

«Впустити урядовця країни-агресора, що окуповує 20% нашої території, буде кроком проти інтересів Грузії. Я згоден, що слід вести діалог, але дозволити візит високопоставленої особи ворожої нам держави, коли для цього немає передумов, — це сигнал, що ми добровільно готові повернутися у сферу впливу Кремля», — підкреслив член грузинського парламенту.

За словами Ґіорґі Бокерія, якщо візит делегації РФ до Тбілісі все ж таки відбудеться, відповідальність і подальші наслідки від цього будуть лежати виключно на уряді та партії "Грузинська мрія — Демократична Грузія" (картв. ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო) під проводом олігарха Бідзіни Іванішвілі.

Читайте також:
Міністр закордонних справ Грузії Давіт Залкаліані закликав світ реагувати на поточну ситуацію в окупованих Абхазії та Південній Осетії.
вчора, 09:30
Саломе Зурабішвілі назвала російські кібератаки на Грузію у 2019 році спланованою агресією.
21 лютого, 12:00
Із щорічним звітом до народних депутатів звернувся спікер грузинського парламенту Арчіл Талаквадзе.
19 лютого, 10:00
Зниклого у грузинському селищі Местія туриста з України знайшли мертвим.
12 лютого, 09:15
Військово-поліційні сили самопроголошеної Південної Осетії закрили контрольно-пропускний пункт "Раздахан".
08 лютого, 16:15
Президент Грузії Саломе Зурабішвілі уникла відповіді на питання журналістів про санкції щодо країни-агресора.
29 січня, 13:50