Грузинський священик Путіну: грузини ніколи не пробачать окупацію своїх земель

СВІТ
16.07.2019, 13:41
Грузинський священик Путіну: грузини ніколи не пробачать окупацію своїх земель

Нещодавно президент Росії Путін шокував грузинське суспільство заявами про Абхазію та Південну Осетію.

Зокрема, він стверджував, що після Першої світової війни «Грузія Абхазію окупувала» і проводила геноцид в Абхазії та Південній Осетії. Це викликало величезне неприйняття в грузинському суспільстві і Грузинській православній Церкві, повідомляєповідомляє «Релігійна правда».

Один зі священиків ГПЦ, протоієрей Ілля Чігладзе, опублікував жорстку відповідь, яку поділяє чимало представників ГПЦ.

Священик зокрема написав:

«Нам зрозумілі ваша політична й імперіалістична амбіція та невігластво в питаннях історії, а вам повинно бути зрозуміло, що народ Грузії ніколи не пробачить вам вторгнення на наші території, окупацію наших земель. Запам’ятайте: вам не допоможуть ваші раби-прислужники, зрадники-колаборанти грузини. Вони є гнилим, морально збанкрутілим меншістю, чиє становище в країні досить хитке! Протягом своєї багатотисячолітньої історії Грузія переварила незліченну кількість ворогів, серед них тиранів світового масштабу – Мурвана Глухого, Алафарслана, Джалал Ед-Діна, Тимур-Ленга, Шаха Абаса, і вас перетравимо! Господь збереже пригнічену Грузію, і гнобитель буде уражений!»

Читайте також:
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
вчора, 20:00
Кордони поліціянтів у спецодязі, перекриті вулиці, розграбовані крамниці, автівки у полум'ї, юрби агресивних протестувальників...
вчора, 09:09
Безвладдя і масові заворушення розв'язали руки поліційському свавіллю у США.
01 червня, 12:25
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
31 травня, 11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
31 травня, 10:11
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27