Ґвалтівник зі «Слуги народу» Іванісов збрехав про освіту

27.11.2019, 14:25
Роман Іванісов
Роман Іванісов
Фото: 5.ua

Раніше судимий за участь у зґвалтуванні і обраний від «Слуги народу» депутат Роман Іванісов не навчався в університетах, які вказав у біографіях.

Про це інформує «Четверта влада».

Перед тим, як стати кандидатом у народні депутати, Іванісов був депутатом Рівненської обласної ради 6-го скликання (2010-2015 роки). У його біографії на сайті облради вказано, що у 1995 році він вступив до Запорізького державного університету на факультет управління, відділення «Правознавство». Іванісов вказав, що у 2000 році закінчив із відзнакою повний курс згаданого університету і отримав кваліфікацію «Юрист – спеціаліст».

У судовому вироку Пологівського районного суду вказано, що злочин Іванісов із трьома друзями вчинили у вересні 1995 року. У той час депутат працював офіціантом у Бердянському барі та не був студентом. Крім того, у автобіографії, яку журналісти отримали в пресслужбі «Слуги народу» на Рівненщині, вказано, що Іванісов закінчив Бердянський університет менеджменту і бізнесу, факультет управління, відділення «Правознавство», кваліфікація «Юрист – спеціаліст» (диплом з відзнакою).

Про Запорізький університет ні слова. Ця ж сама інформація про депутата вказана на офіційному сайті «Слуги народу» та на сайті депутата на окрузі, йдеться у розслідуванні.

«Четверта влада» отримала відповідь від двох університетів в Запорізькій області, які у своїх різних офіційних біографіях вказав Іванісов. Запорізький національний університет відповів: «Іванісов Роман Валерійович серед студентів, які навчалися у Запорізькому національному університеті не значиться». Бердянський університет менеджменту та бізнесу повідомив, що у них диплом про вищу освіту Іванісов не отримував.

Журналісти звернулись до помічниці Іванісова і попросили надати копію або вихідні дані диплому про вищу освіту. Але інформації від неї не отримали – вона припинила відповідати на повідомлення та дзвінки.

Читайте також:
Дорожні роботи продовжують зростати у ціні.
19 серпня, 13:43
Обранцям кортить якомога більше стягнути грошей, запроваджуючи драконівські штрафи.
23 липня, 13:43
Ціна на делікатес в Інтернеті стартує від декількох сотень гривень.
05 червня, 17:17
Законопроєкт носить відверто феміністичний і абсурдний характер.
20 травня, 16:06
Додатковий державний збір за виліт з аеропортів України прописано в новому законопроєкті, який схвалили за основу.
19 травня, 16:02
Представники влади хочуть без аукціону здавати приміщення: експерти б’ють на сполох через корупцію.
15 травня, 18:00