Ґвалтівник зі «Слуги народу» Іванісов збрехав про освіту

27.11.2019, 14:25
Роман Іванісов
Роман Іванісов
Фото: 5.ua

Раніше судимий за участь у зґвалтуванні і обраний від «Слуги народу» депутат Роман Іванісов не навчався в університетах, які вказав у біографіях.

Про це інформує «Четверта влада».

Перед тим, як стати кандидатом у народні депутати, Іванісов був депутатом Рівненської обласної ради 6-го скликання (2010-2015 роки). У його біографії на сайті облради вказано, що у 1995 році він вступив до Запорізького державного університету на факультет управління, відділення «Правознавство». Іванісов вказав, що у 2000 році закінчив із відзнакою повний курс згаданого університету і отримав кваліфікацію «Юрист – спеціаліст».

У судовому вироку Пологівського районного суду вказано, що злочин Іванісов із трьома друзями вчинили у вересні 1995 року. У той час депутат працював офіціантом у Бердянському барі та не був студентом. Крім того, у автобіографії, яку журналісти отримали в пресслужбі «Слуги народу» на Рівненщині, вказано, що Іванісов закінчив Бердянський університет менеджменту і бізнесу, факультет управління, відділення «Правознавство», кваліфікація «Юрист – спеціаліст» (диплом з відзнакою).

Про Запорізький університет ні слова. Ця ж сама інформація про депутата вказана на офіційному сайті «Слуги народу» та на сайті депутата на окрузі, йдеться у розслідуванні.

«Четверта влада» отримала відповідь від двох університетів в Запорізькій області, які у своїх різних офіційних біографіях вказав Іванісов. Запорізький національний університет відповів: «Іванісов Роман Валерійович серед студентів, які навчалися у Запорізькому національному університеті не значиться». Бердянський університет менеджменту та бізнесу повідомив, що у них диплом про вищу освіту Іванісов не отримував.

Журналісти звернулись до помічниці Іванісова і попросили надати копію або вихідні дані диплому про вищу освіту. Але інформації від неї не отримали – вона припинила відповідати на повідомлення та дзвінки.

Читайте також:
Минуле нардепа Костянтина Касая не менш цікаве, ніж його політичне сьогодення.
11 лютого, 12:51
Підвищення пенсійного віку в Україні є неминучим.
07 лютого, 07:15
ВР наголошує, що не було надано чітких однозначних доказів вини ані українських військових, ані особисто Віталія Марківа.
17 січня, 14:51
Микола Княжицький вважає, що Президент РФ Путін розпалює міжнаціональну ворожнечу.
03 січня, 17:13
Верховна Рада схвалила зміни до закону «Про статус ветеранів війни».
20.12.2019, 18:52
Бойовики обстріляли позиції ЗСУ в районі населених пунктів Мар’їнка, Піски, Новотошківське та Шуми.
20:10