Happy Tree Friends у російському автобусі: гамселиво за участю п’яниць, бидла і жінок

СВІТ
11.07.2017, 08:24

У російському Оренбурзі відбулася масова бійка пасажирів громадського транспорту. Як видно з запису, багато з учасників колотнечі були напідпитку. Відео сутички в російському автобусі опублікувала користувачка Ирина Настроение на своєму каналі Youtube.

Конфлікт почався з образ, але незабаром пасажири почали вставати і бити один одного. До бійки підключилася жінка, яку один з чоловіків вдарив кулаком в обличчя.

Частину учасників бійки виштовхали на вулицю, і вони продовжили бити один одного там.

Увага, у ролику міститься ненормативна лексика. 

Читайте також:
Світ
На меті — виробництво ракет ППО і спільні навчання.
16:21
Світ
Польща отримала попередню згоду Державного департаменту США на виробництво ракет для системи протиповітряної оборони Patriot.
вчора, 19:44
Світ
Корабель Shenzhou-23 з трьома астронавтами стартував із космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю.
25 травня, 20:16
Світ
Папа Римський представив свою першу енцикліку з моменту обрання главою Католицької Церкви.
25 травня, 19:03
Світ
Пілотам довелося використовувати «резервні» інерціальні навігаційні системи для визначення свого місцеперебування.
25 травня, 09:10
Світ
Для самої Японії ця затримка є великим ударом.
24 травня, 16:24